• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tüm Skill Kodları Ve Skill Edit (Data.pk2)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Iwa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uğraştığım Halde yapamadım :D

aslında uğraşmadım çok yavaş pc yüzünden yapamıyom.64 mb ekran kartı 512 ram 2010 aLTın hurda ödüllerini Ben kazandım :)

oLm ben bunu Saklıyom 10 yıl sonra antika diyip b0k gibi para Kazancam haberin yok :D

flexible senin verdigin pktools bende açmıyor tıklıyorum hiç bir şey çıkmıyor:nse:

Ps:Sorun çözüldü

Ya bn Strong Bow skilini editlicem ama olmuyor sadece power a.ban var bu hatayı veriyor No files were detected for "D:\pk2\Data\prim\char\china\woman\skill_ch_bow_power_d.ban". Only manual importing is possible.

Ya bn Strong Bow skilini editlicem ama olmuyor sadece power a.ban var bu hatayı veriyor No files were detected for "D:\pk2\Data\prim\char\china\woman\skill_ch_bow_power_d.ban". Only manual importing is possible.
manuel olarak importla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri