• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türk Olmak

denize gittiğinde 1-2 tane kız gördügünde hemen cümbür cemaat o kıza kendini belli etmek için deniz kıyısından yani 2 karışlık yere balıklama atlamaktır

Türk olmak, yeni bir alet aldığında açar açmaz kullanma klavuzunu okumadan direk alete yönelip bozabilmektir... :D

Türk Olmak ;

# Tek başına devlet kurup o devleti imparatorluğa dönüştürmektir.

# Silahsız düşman bile olsa saldırmamaktır.

# Ülkesini Katletmeye gelen düşmanı bile olsa , acı içinde bağırışlarına dayanamayıp metrekareye 6.000 düşen bir savaşta canını hiçe sayıp düşmanını sırtında taşımaktır.

# Herkesin girmeye korktuğu savaşlara , düğüne gider gibi gülerek gitmektir.

# Amerika'nın Türklerdeki şehitlik genini çözmek ve kendi askerlerine o geni aşılamak için , Oktar babuna aracılıyla binlerce Türk kanını ülkesine getirttirip araştırma yaptırmasıdır.

# Hiçbir haksızlığa uğramadığı halde devamlı haksızlığa uğramaktır.

# En umutsuz durumlarda bile umudunu kaybetmemek ve imkansızı başarmaktır.

GDO yedikten sonraki Türkler ;

# Tarihten ders çıkarmayıp 100 yıl önceki oyunlara tekrar kanmaktır.

# Başka hiçbir milletin yapmadığını yapıp kendi karındaşlarını öldüren teröristi meclise almaktır.

# Kendi şanlı tarihini unutup hollywood taki sanal kahramanlara özenmektir.

# Kendi ülkesinde haksızlığa uğrayıp , sesini çıkarmadığı gibi o haksızlıktan memnun olmaktır.

# Atatürk Cumhuriyetine 87 yıllık karanlık dönem deyip , bu karanlığı bitirecez diyen zevatı başımızın tacı etmektir.

# Soyuldukça , satıldıkça , 2. sınıf insan konumuna getirildikçe bir o değil herkes yapıyor ne olmuş diyebilmektir.

# Amerikan malı ampüllerle , karanlığa yolculuk etmektir.vesselam

Ağzına sağlık daha dün gece bu GDO ' nun sohbetini etmiştik gerçekten şaka bir yana benim düşüncemde böyle çok büyük oyunlar var ;)

-Türk olmak en zayıf gününde bile dünyaya meydan okumak, en dertli gününde bile her ufunetin bir şafakta biteceğini bilerek tevekkül göstermektir.
-Türk olmak “Türk çayında radyasyon olmaz” yalanları ile, “gusül abdesti alana aids bulaşmaz” dolanları ile yaşamaktır. Her hükümetin enkaz devraldığı, ama asla ardında enkaz bırakmadığı ülkede olmaktır.

Alıntıdır :)

Ağzına sağlık daha dün gece bu GDO ' nun sohbetini etmiştik gerçekten şaka bir yana benim düşüncemde böyle çok büyük oyunlar var ;)

Oyun ne kadar büyük olsada malasef ülkemizde o oyunu görebilen insan sayısı az.
Belkide milletimizin bu kör bakışlı ve balık hafızalı yönünden cesaret bulup böyle büyük oyunları oynama cüretinde bulunuyorlar orasını bilemiyorum ama bu ülke bir tane daha Atatürk çıkartmaktan aciz değil bende buna güveniyorum.

Oyun ne kadar büyük olsada malasef ülkemizde o oyunu görebilen insan sayısı az.
Belkide milletimizin bu kör bakışlı ve balık hafızalı yönünden cesaret bulup böyle büyük oyunları oynama cüretinde bulunuyorlar orasını bilemiyorum ama bu ülke bir tane daha Atatürk çıkartmaktan aciz değil bende buna güveniyorum.

Bakıyorum Herkes Oyunu Görüyor Ama 2 Kişiden 1'i Yanlış Seçimi Yapıyor Anlamıyorum...

Eğer Siyasete Girdiğimi Düşünüyorsanız Edit'leyebilirim...

Geri