• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Turkcell SuperOnline ADSL Konusunda Yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cloudy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İki tarafın kampanyalarına ve paket özelliklerine tekrar göz at istersen. Ayrıca bundan 1.5 yıl önce TTNet kullanıyordum AKK sınırını aştığımda anında düşürüyorlardı hızımızı, SeperOnline'da böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Son zamanlarda paketlerde değişiklik yapmış olabilirler. Ama TurkNet'de TT'nin alt yapısını kullanıyor. Ayrıca ben AKK aşımı için TTNET ile ilgili düşürmüyorlar demedim Super Online için demiştim yanlış anlaşılmış sanırım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Adsl'de aynı altyapıyı kullandıkları için aynı sorunları yaşayacaklar sonuçta. O yüzden TürkTelekom veya diğerlerine taahhüt yaptırıp 24 ay boyunca mahkum olacağına, diğerlerinin taahhütlü fiyatına taahhütsüz internet sağlayan TürkNet'e geçmen daha mantıklı.

Adsl'de aynı altyapıyı kullandıkları için aynı sorunları yaşayacaklar sonuçta. O yüzden TürkTelekom veya diğerlerine taahhüt yaptırıp 24 ay boyunca mahkum olacağına, diğerlerinin taahhütlü fiyatına taahhütsüz internet sağlayan TürkNet'e geçmen daha mantıklı.

Aynı sorunu yaşayacaklar evet belki ama sorunu başta çözecek firma TTNET olduğu için bende TTNet önermiştim dostum.

Turkcell SuperOnline'nın müşteri hizmetleri tam anlamıyla berbat. Ben sözde 50Mbit Fiber internet kullanıyorum fakat bu zaman kadar görebildiğim en fazla saniye başına indirme boyutu 1.3MB/sn oldu. Geçenlerde de AKK yi doldurmuşum ve hızımı 3Mbit e çekmişler. Şuan sürünüyorum. 10KB/sn ile işlem yapıyorum ve aylardır bu adamların müşteri hizmetlerini arayıp teknik destek istememe karşın teknik destek vermiyorlar. Sürekli modem güncellemesi yaptık deyip duruyorlar. Denemediğim yol, yapmadığım şey kalmadı ama hala aynı.

2 sene önce superonline kullandım ilk 1 ay çok çektirdiler, internette kopmalar hız düşüklüğü yok size bu hızı sağlayamıyoruz demeleri vs. hepsi yalan hiç birine inanma. 1 ay sonunda en az 300 defa aramışımdır. Artık onlarda bıktı benden ve en sonunda internetim ay sonu itibariyle stabilleşti, 2 yıl boyunca en fazla 3 kez falan kopmuştur çok memnundum. Fakat Dsmart kampanyası cezbetti beni ona geçtim. Tv paketi(sinema kanalları dahil)+16 mb (75 gb akk) li paketine geçiş yaptım 80 tl'ye. Burdada aynı sorunları yaşadım ilk ay ama şuan stabil. 1 yıl oldu 1 kere kopmuştur kopmamıştır :D

Öncelikle bina telefon tesisatının durumu, bina telefon kutusu ile saha dolabı mesafesi önemli ki saha dolabı ile binan arasında mesafe varsa arıza kaydı oluşturup gelen arıza ekiplerine kutuda ölçüm yaptır, dB değerlerine göre gelen ekip lokal aktarma işlemi yapacaktır. Şunu da belirteyim hat bina kutusuna sağlam bir şekilde geliyorsa daire tesisatı ile ilgili bir problemin olabilir.Birde daire içerisinden ölçüm yaptır derim ama önce arıza kaydı bırak ve modemin elektrik bağlantısını kesmelisin. Kesmezsen eğer sabah ekipler hattını muayene ettiklerinde modemin buluştuğunu görecekler ve arızan için gelmeyeceklerdir.

Geri