• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ülkemizdeki Kitap Düşmanlığı ?

Kayseri benim memleket la o kadar yobaz yoktur herhalde gerçi en son 9 sene önce gittim.

Kitabın arkasına TREN resmi koyacaksın. Sana baktığı zaman o adam tren'i görecek ve durumu çakacak!

Ankara'da bir çok kişide kitap görebilirsin. Burada öyle bir sıkıntı yok.

Bugün otobüste orta yaşlarda biri inglizce roman okuyordu , biraz sohbet ettik ingilizcemi epey geliştirdi diye söylüyordu.Adam doğru düzgün ingilizce dersi bile almamış.Anlamadığı yerler google translateden çevirip kendine göre uyarlayıp , ufak notlar alıyormuş.Bende deneyeceğim bakalım.Bende Ankara'da yaşıyorum.

zamanında darbelerden önce kitap okumayan ayıplanırdı ( babamın anlatışı) e şu kitap siyasi şu kitap politik şu yazar anarşik diye diye millete eften püften sebeblerle zora sokunca devlet insanlar artık tiksindi e şimdi de okuma sayısı elbette düştü tekrardan yükseltilmeye çalışmaları bence göstermelik zaten okuyan adam değil koyun olan insanlar lazım onlara şuanda olduğu gibi :)

Geri