• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ümit Abi Çalışıyor Forum Değişmiş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gedikoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben o konuşmayı insanların boş selam ve hal hatır muhabbetinden sıkıldığım için yaptım. Yoksa sorunu olan her zaman yazabilir bana, tek şartla, iki saat orda mısın, naber, nasılsın gibi boş şeyler yazıp zamanımı harcamadan. Eğer kişi sorununu direk yazarsa cevap vermeyen Ümit adam değildir.

Neden böyle tepki verdiğimi anlayamabilir çoğu insan. Ne o Allah'ın selamını da mı vermeyek ? Ne o gelenek ve kültürümüzün bir parçası olan hal hatrı da mı sormayak ? diyebilirsiniz....

Allah'ın selamı başım gözüm üstüne, ama biraz kendinizi benim yerime koyup öyle hareket edin eminim bana hak vereceksiniz. Gerçekten çok yoğunum ve boşa harcayacak 1 dakikam bile olmuyor çoğu zaman. Bazen afedersiniz tuvalete gidecek zamanı bulamıyorum. Kendimi tutuyorum saatlerce bir boşluk yakalayıp tuvalete gitmek için. Bir tek selam veren kendinizmiş gibi düşünürseniz beni yanlış anlarsınız ve yanlış yargılar yanlış kararlara varıp hakkımda yanlış düşüncelere kapılırsınız.

Ben kendini beğenmiş ve kendisini insanlardan üstün gören birisi değilim kesinlikle. Öyle olsaydım faceden arkadaşlık isteği gönderen herkesin isteğini kabul etmezdim tek tek seçerdim. Ama ben kim istek yollarsa yollasın kabul ediyorum, insanları sınıflandırmıyorum veya ayırmıyorum kesinlikle.

Günde 200-300 kişi s.a diyor, şimdi siz söyleyin bana siz olsanız bunca sıkışıklıkta bu kadar kişiye cevap verebilir miydiniz ? bu kadar kişiye tek tek cevap vermeye kalksam sadece hepsine a.s demem yarım saatimi alır o da eğer nefes almayı bile unutup robot gibi hızlı hızlı yazarsam. Ki iş sadece a.s demekle bitmiyor hemen ardından naber nasılsın muhabbeti geliyor herkese tek tek bunu açıklamakta 1-2 saatten fazla zaman alır. Saçmalık değil mi bu sizce ? İşim gücüm var ve ben de bir insanım. Herşeyi bir kenara bırakıp selam alıp selam verip hal hatır sormaya mı harcayayım bütün zamanımı ? O zaman benim işlerim nasıl yürüyecek ? nasıl para kazanıp evimi ailemi geçindireceğim ben ?

İşi olan direk yazar cevap verecek durumdaysam çok fazla meşgul değilsem ne olduğu önemli değil cevap veririm. Çok meşgulsem yazılan şey sadece gerçekten önemliyse cevap veririm, önemli değilse ceva veremeyebilirim. O nedenle kimse alınmasın gücenmesin.

Aynı dertten muzdaribiz abi.Ben direk yeni hesap açtım 41 kişi var şuan hesabımda :eat:

Bu konu için vermedim vipliği. Mikail ile ben android forumunu tek başımıza sırtlıyoruz başka yardım eden yok. Emeğinin küçük bir karşılığı olarak verdim vipliği ;)
ben yardım etmiyormuyum ümit abi tesüf ederim.
(ViP rütbe vermedi. :D)

Ben o konuşmayı insanların boş selam ve hal hatır muhabbetinden sıkıldığım için yaptım. Yoksa sorunu olan her zaman yazabilir bana, tek şartla, iki saat orda mısın, naber, nasılsın gibi boş şeyler yazıp zamanımı harcamadan. Eğer kişi sorununu direk yazarsa cevap vermeyen Ümit adam değildir.

Neden böyle tepki verdiğimi anlayamabilir çoğu insan. Ne o Allah'ın selamını da mı vermeyek ? Ne o gelenek ve kültürümüzün bir parçası olan hal hatrı da mı sormayak ? diyebilirsiniz....

Allah'ın selamı başım gözüm üstüne, ama biraz kendinizi benim yerime koyup öyle hareket edin eminim bana hak vereceksiniz. Gerçekten çok yoğunum ve boşa harcayacak 1 dakikam bile olmuyor çoğu zaman. Bazen afedersiniz tuvalete gidecek zamanı bulamıyorum. Kendimi tutuyorum saatlerce bir boşluk yakalayıp tuvalete gitmek için. Bir tek selam veren kendinizmiş gibi düşünürseniz beni yanlış anlarsınız ve yanlış yargılar yanlış kararlara varıp hakkımda yanlış düşüncelere kapılırsınız.

Ben kendini beğenmiş ve kendisini insanlardan üstün gören birisi değilim kesinlikle. Öyle olsaydım faceden arkadaşlık isteği gönderen herkesin isteğini kabul etmezdim tek tek seçerdim. Ama ben kim istek yollarsa yollasın kabul ediyorum, insanları sınıflandırmıyorum veya ayırmıyorum kesinlikle.

Günde 200-300 kişi s.a diyor, şimdi siz söyleyin bana siz olsanız bunca sıkışıklıkta bu kadar kişiye cevap verebilir miydiniz ? bu kadar kişiye tek tek cevap vermeye kalksam sadece hepsine a.s demem yarım saatimi alır o da eğer nefes almayı bile unutup robot gibi hızlı hızlı yazarsam. Ki iş sadece a.s demekle bitmiyor hemen ardından naber nasılsın muhabbeti geliyor herkese tek tek bunu açıklamakta 1-2 saatten fazla zaman alır. Bunu da geçtikten sonra kişi asıl sorununu yazmaya başlar ve bunada en az 1-2 saat zaman harcanır.Saçmalık değil mi bu sizce ? İşim gücüm var ve ben de bir insanım. Herşeyi bir kenara bırakıp selam alıp selam verip hal hatır sormaya mı harcayayım bütün zamanımı ? O zaman benim işlerim nasıl yürüyecek ? nasıl para kazanıp evimi ailemi geçindireceğim ben ?

İşi olan direk yazar cevap verecek durumdaysam çok fazla meşgul değilsem ne olduğu önemli değil cevap veririm. Çok meşgulsam yazılan şey sadece gerçekten önemliyse cevap veririm, önemli değilse cevap veremeyebilirim. O nedenle kimse alınmasın gücenmesin.

Yok abi alınma gücenme değil. O anlamda söylemedim zaten. :) Yani bunları fark ettiğimde zamanının olmadığını bildiğim için mesaj atmadım. Bunun gibi ufak şeyleri söyleyip napıcam dedim. Yoksa sorunum olduğunda cevap veriyorsun biliyorum yani Allah razı olsun. :) İşin gerçekten zor ben buna benzer bir iş yapayım dedim 4 saat sonra krize girdim 1 hafta bilgisayar oynamadım :haha: Seni tanıyoruz yani ne kendini beğenmişliğin nede üstünlük yaptığın yok kimseye :) Adamın dibi dicem de yanlış anlıcaklar şimdi hakanda konuda zaten demiyorum :D :D

Bu arada abi bu forumda bu kadar uzun bir tek senin yorumları okuyorum ve sıkılmıyorum. :D :D :D

----------

ben yardım etmiyormuyum ümit abi tesüf ederim.
(ViP rütbe vermedi. :D)

la olm sen vip değilmiydin zaten sen git çayına 22 şeker atıp halay çektir ::D:D:D:D:D:D

hadi len ordan :D Çayın içinde 22 şekeri halay çektiren çocuk :D :D bittin olm sen :D yakalamıyım seni :D
Hani 22'ydi lan. :D
z9e4L78.png

Forumda yeşil ok mu varmış kırmızıya dönmüş? :D

Yok abi alınma gücenme değil. O anlamda söylemedim zaten. :) Yani bunları fark ettiğimde zamanının olmadığını bildiğim için mesaj atmadım. Bunun gibi ufak şeyleri söyleyip napıcam dedim. Yoksa sorunum olduğunda cevap veriyorsun biliyorum yani Allah razı olsun. :) İşin gerçekten zor ben buna benzer bir iş yapayım dedim 4 saat sonra krize girdim 1 hafta bilgisayar oynamadım :haha: Seni tanıyoruz yani ne kendini beğenmişliğin nede üstünlük yaptığın yok kimseye :) Adamın dibi dicem de yanlış anlıcaklar şimdi hakanda konuda zaten demiyorum :D :D

Bu arada abi bu forumda bu kadar uzun bir tek senin yorumları okuyorum ve sıkılmıyorum. :D :D :D

----------

la olm sen vip değilmiydin zaten sen git çayına 22 şeker atıp halay çektir ::D:D:D:D:D:D

Söylediklerimi genel olarak söyledim, sana yönelik değil. Sen hatırlatınca açıklama yapma gereği duydum ;)

Geçen biri öyle yazmış facebooktan. Sen iyice kendini bişey sanmaya başladın, bi tarafların kalktı vs yazmış. Bizi iplemiyorsun bundan sonra ben de seni s.kime takmayacağım tarzında şeyler yazmış :)

oo almak bukadar kolaysa kaç yıldır maxigamedeyim bi vip yüzü görmedim ümit bey :)

Ne kolayı, adam gecesini gündüzüne katıp konu açıyor emek harcıyor. Sen de yap sana da vereyim viplik ;)

Forumda yeşil ok mu varmış kırmızıya dönmüş? :D

Alın bunu dışarı :D

Söylediklerimi genel olarak söyledim, sana yönelik değil. Sen hatırlatınca açıklama yapma gereği duydum ;)

Geçen biri öyle yazmış facebooktan. Sen iyice kendini bişey sanmaya başladın, bi tarafların kalktı vs yazmış. Bizi iplemiyorsun bundan sonra ben de seni s.kime takmayacağım tarzında şeyler yazmış :)

Beyler toplanın mevzu var :D :D :D Kahraman abi nerde :D abi link at dalalım :D

Ümit abi şimdi sakin oluyorsun, ve bana ö.m olarak o kişinin profilini gönderiyorsun. Bizde maxigame ailesinin bir ferdi olarak o kişiye ağzının payını verip işimizi bitiriyoruz. :pispis

Tırnaklarından maxigame logosuna asın bunu :ugly:
1.5 - 2 hafta bekle tırnaklarım uzasın oğlum ondan sonra as, şuan kısa tırnaklarım. :D

Açıkçası söylemeseniz MaxiGamer yazısını bile fark edemeyecektim :D

Ümit abi şimdi sakin oluyorsun, ve bana ö.m olarak o kişinin profilini gönderiyorsun. Bizde maxigame ailesinin bir ferdi olarak o kişiye ağzının payını verip işimizi bitiriyoruz. :pispis

Görüyon mu ümit abi arkan sağlam yani ona göre :D :D :D

Bir konu ile 200 k üye arkanda :D Savaş çıkar savaş :D

Bu konu için vermedim vipliği. Mikail ile ben android forumunu tek başımıza sırtlıyoruz başka yardım eden yok. Emeğinin küçük bir karşılığı olarak verdim vipliği ;)

Yok fark ettim zaten onu ben dalgasına yazmıştım yanlış anladın abi ^^

Geri