• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ümit abiye şarkı yaptım koşun[Ağır Avare içerir]

Erdo , o ses ile beni başka bir dine bile mensup edebilirsin. O derece etkilendim cnm .s.s.s :D :D Çal Kaya çal. :D

Erdo , o ses ile beni başka bir dine bile mensup edebilirsin. O derece etkilendim cnm .s.s.s :D :D Çal Kaya çal. :D
Gerçektenmi :(

benim mi sesim çıkmıyor tek kolum var çok pc de duramıyorum hep uyuyorum hastaneden sonra

titanik2.jpg

Batı10

İşsizliği iş edinen ve işini en iyi şekilde yapan Erdeniz'e tebriklerimi iletirim :D

haritağğğ 1. şoku, dipbulü demesi 2. şoku yaşadım sonra istemsiz kapattım :D ama ayın işsiz üyesinde canerle yarışırsın (gerçi artık sakinleşti caner ama:fky: )

haritağğğ 1. şoku, dipbulü demesi 2. şoku yaşadım sonra istemsiz kapattım :D ama ayın işsiz üyesinde canerle yarışırsın (gerçi artık sakinleşti caner ama:fky: )

beni öldürmeyen şey güçlendirir :D erdo güçlendirdin beni hemen saçma bir konu açıyorum :D

işsiz flan diyorlar ama 10 numarasın
Eyvallah dostum :)
SENİ EVİNDEN ALDIRIRIM :D
Coco sen naptın kendine :(
bende bilmiyorum :/
dedi çıqar haritağğ.Aslında hep böyle yapacaktım ama hoş olmaz diye düşündüm :D
beni öldürmeyen şey güçlendirir :D erdo güçlendirdin beni hemen saçma bir konu açıyorum :D
Beni durdumak için konular yetmez fazlası gerek :D

Geri