• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniversite hakkında bakarmısınız ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tamam deniz anlıyorum.Sen bir üniversite kur oraya yazılalım nası fikir ? Hayat akşama kadar klavye başında birşeyler eleştirmek değil :)

Selçuk'a git 4 sene sonra hayatta bir yere gelemedim diye gelirsin karşıma.
Akşama kadar da klavye başında dururum, istersem hiç bilgisayara girmem bu kimseyi ilgilendirmez. En azından klavye başında durarak merak ettiğim araştırmalar yapıyorum akşama kadar makara yapmıyorum bir yerlerde.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Bölümün reklamcılık olduğunu düşünürsek Bahçeşehir gibi bir üniversitede okuman Selçuk'a göre daha büyük avantaj sağlar asıl sebebi üniversite değil İstanbul'dur.Genel olarak sözel bölümleri İstanbulda okumakta fayda var.Gerçi ben İzmir'de okumayı düşünüyorum ama malum İstanbulda yurtlar fazla pahalı :( Kendi bildiğini yap sen.

Selçuk'a git 4 sene sonra hayatta bir yere gelemedim diye gelirsin karşıma.
Akşama kadar da klavye başında dururum, istersem hiç bilgisayara girmem bu kimseyi ilgilendirmez. En azından klavye başında durarak merak ettiğim araştırmalar yapıyorum akşama kadar makara yapmıyorum bir yerlerde.

Videoları izle o üniversiteye kafana göre çamur atma.Neymiş ortalama altındaymış.Arkadaş bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan bukadarda boş yorum atılmaz kusura bakmada.

Ben makara yapıp günlük 250 lira kazanıyorum youtubeden sen ne kazanıyorsun ?

Hakkini vermek nedir?
Derslerinde başarılı olup , 4 seneyi kolayca geçmek ve üniversiteden mezun olmak.
Selçuk ortalama altında bir üniversitedir.

Selçuk ortalama altında bir üniversite olamaz.En kötü ihtimal ortalama diyebiliriz ama ortalamanın altına düşmez.Kötü gibi duran aslında iyi olan üniversitelerden biriside Dicledir bildiğim kadarıyla.Şehire göre yargılamamak lazım.Akdeniz Üniversiteside ortalama bir üniversitedir fakat Tıp Fakültesini göz önüne alırsak Türkiyenin en başarılı tıp fakültelerinden birine sahip.

Videoları izle o üniversiteye kafana göre çamur atma.Neymiş ortalama altındaymış.Arkadaş bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan bukadarda boş yorum atılmaz kusura bakmada.

Ben makara yapıp günlük 250 lira kazanıyorum youtubeden sen ne kazanıyorsun ?

Üniversite okumadığın için benim düşündüklerimi düşünemiyorsun(bu sakın yanlış anlaşılmaya sebep olmasın sen okumuyorsun ben okuyorum gibi) Emin ol videolardaki gibi çıkmıyor. Örnek vermemei istersen çok var.
Evet , ortalama altında. Ortalamada bir üniversite dediğim Marmara , Ege , Dokuz Eylül gibi üniversitelerdir. Ortalama üstü ise(iyi sayılan) Boğaziçi , İTÜ , ODTÜ gibi üniversitelerdir.
Üniversiteler hakkında birçok bilgiye sahibim ve bu işin içerisindeyim. Yorumlarımı ona göre yapıyorum.
Youtube seni belli yerlere getirmez , anca komik videolar çeken biri olarak kimilerinin hafızalarında kalırsın ama eğitimli olmak bir bireyin sahip olabileceği en büyük şeylerden birisidir.

Selçuk ortalama altında bir üniversite olamaz.En kötü ihtimal ortalama diyebiliriz ama ortalamanın altına düşmez.Kötü gibi duran aslında iyi olan üniversitelerden biriside Dicledir bildiğim kadarıyla.Şehire göre yargılamamak lazım.Akdeniz Üniversiteside ortalama bir üniversitedir fakat Tıp Fakültesini göz önüne alırsak Türkiyenin en başarılı tıp fakültelerinden birine sahip.

Ortalama olan üniversiteleri yukarıda saydım. Selçuk onlara göre biraz daha alt seviye bir üniversitedir. Çok çok kötü demiyorum ama iş imkanları kısıtlıdır.

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Kötü bir üniversite sayılmaz aslındada emin değilim :D

1. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 86
2. Sabancı Üniversitesi 85,8
3. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 82,7
4. Boğaziçi Üniversitesi 76,3
5. İstanbul Teknik Üniversitesi 72,5
6. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 68,1
7. Özyeğin Üniversitesi 67,4
8. Koç Üniversitesi 61,7
9. TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi 57
10. Hacettepe Üniversitesi 56,7
11. Selçuk Üniversitesi 55,2
12. Gazi Üniversitesi 54,9
13. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 54,7
14. Ege Üniversitesi 53
15. Yıldız Teknik Üniversitesi 49,6

Kaynak :
http://www.cnnturk.com/2013/guncel/07/08/turkiyenin.en.iyi.50.universitesi/714581.0/

Linke bakmadım ancak bir üniversiteyi değerlendireceksen okuyacağın bölüme göre değerlendir. En mantıklı yaklaşım budur. Sen köklü bir üniversiteye gidebilirsin ancak o üniversite mühendislik ve tıpta çok iyi olabilir ama diğer bölümlerde kötüdür. Mesela IYTE mühendislik açısından Ege'den çok daha iyi ama Ege tıp konusunda ileri seviye. Üniversitelere bu mantığa göre bak. Ahanda şurası şu mezunu veriyor, ahanda burası tıpta çok iyi dersin ama sen reklam okuyacaksın ve o üniversite bu bölüme ağırlık vermediyse işin zor olur.

Ayrıca bilmen gereken en önemli şey iş kendinde biter. Üniversite ne kadar iyi olursa olsun sen çabalamadıktan sonra birşey değişmez. Hem bu açıdan hemde okuyacağın bölüm açısından araştır üniversiteyi.

Son düzenleme:
Suan wcdeyim bekle deniz cevap vercem

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

----------

Üniversite okumadığın için benim düşündüklerimi düşünemiyorsun(bu sakın yanlış anlaşılmaya sebep olmasın sen okumuyorsun ben okuyorum gibi) Emin ol videolardaki gibi çıkmıyor. Örnek vermemei istersen çok var.
Evet , ortalama altında. Ortalamada bir üniversite dediğim Marmara , Ege , Dokuz Eylül gibi üniversitelerdir. Ortalama üstü ise(iyi sayılan) Boğaziçi , İTÜ , ODTÜ gibi üniversitelerdir.
Üniversiteler hakkında birçok bilgiye sahibim ve bu işin içerisindeyim. Yorumlarımı ona göre yapıyorum.
Youtube seni belli yerlere getirmez , anca komik videolar çeken biri olarak kimilerinin hafızalarında kalırsın ama eğitimli olmak bir bireyin sahip olabileceği en büyük şeylerden birisidir.

Ortalama olan üniversiteleri yukarıda saydım. Selçuk onlara göre biraz daha alt seviye bir üniversitedir. Çok çok kötü demiyorum ama iş imkanları kısıtlıdır.

Ben komik videolardan para kazanmıyorum dikkat edersem.Birikimim gayet hoş güzel planlarım var.

Boşver bu tartışmanın sonucu yok sen netten baktıklarınla yorumlarına devam et.

Kötü bir üniversite sayılmaz aslındada emin değilim :D

1. Orta Doğu Teknik Üniversitesi 86
2. Sabancı Üniversitesi 85,8
3. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 82,7
4. Boğaziçi Üniversitesi 76,3
5. İstanbul Teknik Üniversitesi 72,5
6. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 68,1
7. Özyeğin Üniversitesi 67,4
8. Koç Üniversitesi 61,7
9. TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi 57
10. Hacettepe Üniversitesi 56,7
11. Selçuk Üniversitesi 55,2
12. Gazi Üniversitesi 54,9
13. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 54,7
14. Ege Üniversitesi 53
15. Yıldız Teknik Üniversitesi 49,6

Kaynak :
http://www.cnnturk.com/2013/guncel/07/08/turkiyenin.en.iyi.50.universitesi/714581.0/

Saçma sıralama salla onu.Boğaziçi Üniversitesini 4'e Koç'u 8.sıraya atan sıralamadan hayır gelmez :D

herşey sende biter bu zamanlarda herkes öncelik olarak üniversiteye bakmıyor kendini gelişip gelişmediğine yabancı diline bakıyorlar :) neredeyse üniversite en sonda kalıyor :)

bu arada Selçuk Üniversitesine orta düzeyin bir alt kısmı diyen arkadaş Hakkari Üniversitesi eksi kaç? Konya o kadar bir yer olmasaydı 3 tane üniversite olmazdı o şehirde :) Selçuk Üniversitesi sana göre orta alt seviyede olabilir ama kıyasladığın üniversitede bahçeşehir üniversitesi hani bi koç odtü boğaziçi değil ;)

herşey sende biter bu zamanlarda herkes öncelik olarak üniversiteye bakmıyor kendini gelişip gelişmediğine yabancı diline bakıyorlar :) neredeyse üniversite en sonda kalıyor :)

bu arada Selçuk Üniversitesine orta düzeyin bir alt kısmı diyen arkadaş Hakkari Üniversitesi eksi kaç? Konya o kadar bir yer olmasaydı 3 tane üniversite olmazdı o şehirde :) Selçuk Üniversitesi sana göre orta alt seviyede olabilir ama kıyasladığın üniversitede bahçeşehir üniversitesi hani bi koç odtü boğaziçi değil ;)

Kısmen öylede olsa Boğaziçi Üniversitesinde daha mezun olmadan teklifler geldiği için bu tezi çürütüyor :(

1 yıl boyunca adam gibi çalışacağını düşünüyorsan çalışmayı dene daha iyi bir üniversiteye git yok yatacam dersen boşa 1 yılını verme

Geri