• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üstün Irk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Inception
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
güzellik olarak gerçekten üstün ırk olarak sayılabilir neden sizce böyleler sizin favori ırkınız ney:
bir foto
i-just-found-the-most-beautiful-norway-blogger10.jpg

Hiç sanmıyorum her ırkta güzel-çirkin kızlar var. Sen sanıyor musun ki o ırktaki bütün kızlar güzel ? Sen sadece o ırktan göz önünde bulunanları görüyorsun normal olarak göz önünde bulunanlar da güzel oluyor. Daha güzel Türk kızları olduğuna eminim.

Hiç sanmıyorum her ırkta güzel-çirkin kızlar var. Sen sanıyor musun ki o ırktaki bütün kızlar güzel ? Sen sadece o ırktan göz önünde bulunanları görüyorsun normal olarak göz önünde bulunanlar da güzel oluyor. Daha güzel Türk kızları olduğuna eminim.

Tabi istisnalar var Hintiler felan resmen hepsi çirkin :D

genel olarak iskandinav ırkları uzun boylu sarışın buz mavisi gözler açık tenli bilinir norveç danimarka ve isveç bu ırktandır ben genele bakarım Türk kızları göre gerçekden çok farklı ve güzeller tartışması bile olmaz hintli attığın fotolar kötü koreli kızda öyle bana göre

genel olarak iskandinav ırkları uzun boylu sarışın buz mavisi gözler açık tenli bilinir norveç danimarka ve isveç bu ırktandır ben genele bakarım Türk kızları göre gerçekden çok farklı ve güzeller tartışması bile olmaz hintli attığın fotolar kötü koreli kızda öyle bana göre
O hintli fotoğraflarını ersan'a her ırkta güzel kızlar olduğunu göstermek için attım güzel dersin demezsin orası ayrı. Yazdığın cümle kendi içinde çelişiyor. "çok farklı ve güzeller tartışması bile olmaz. " "attığın fotolar kötü bana göre Sana göre farklı bir düşüncenin tartışmasının olmaması gibi bir durum yok. Herkesin görüşü farklı senin koyduğun fotoğraftaki kız da itici "bana göre" anlında kılları var burnu fazla büyük yüzü fazla uzun vs..

----------

Al norveçli

Gidipte manken fotosu atarsanız her ırktan güzel kız çıkar tabi :D .Genelleme çok yanlış ama çoğunluk olarak tabi bazı ülkelerdeki güzel kız sayısı diğer ülkelere göre fazla .

genel olarak iskandinav ırkı güzellik olarak üstün sayılır bn kendime göre konuşuyorum ama çoğunlukta böyle diyor güzelliğin tartışması olmaz evet sana göre güzeldir bana göre çirkindir ama bu kıza kötü demen tuhaf geldi

Gidipte manken fotosu atarsanız her ırktan güzel kız çıkar tabi :D .Genelleme çok yanlış ama çoğunluk olarak tabi bazı ülkelerdeki güzel kız sayısı diğer ülkelere göre fazla .
Gidip Afrika'daki kızlarla İngiltere'deki kızları karşılaştırırsan tabi öyle olacak çünkü Afrika'daki zavallı insanlar giyecek elbiseyi zor buluyorlar gidip bide saçıyla suratıylamı uğraşacak ama İngiltere öylemi giyim kuşam derdi yok yüzüne 500 kilo boyayıda sürüyo al sana kız...

ersan inan yetkim olsa ilk seni banlarım :D hiç bir şeyi beğenmeyen bir sen varsın şu forumda :D

Geri