• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üstün Irk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Inception
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
genel olarak iskandinav ırkı güzellik olarak üstün sayılır bn kendime göre konuşuyorum ama çoğunlukta böyle diyor güzelliğin tartışması olmaz evet sana göre güzeldir bana göre çirkindir ama bu kıza kötü demen tuhaf geldi
Kendime göre konuşuyorum diyorsun sonra güzelliğin tartışması olmaz diyorsun :D Her şeyin ama her şeyin tartışması olur :)

Nazi+Flag.jpg

Ben daha çok koreli kadınlardan hoşlanırım çok sevimli oluyorlar.Bunun haricinde iskandinav kadınları çok güzel

Kimse kimseden üstün değildir ancak bazıları diğerlerine göre bazı ayrıcalıklara sahiptir ki bu ayrıcalıkları çoğu zaman kendileri ediniyorlar.

Bana göre en çok ayrıcalığa sahip ırk Asya ırkıdır ve Asya ırkında en ileri düzeyde olan ülkeler Güney Kore ve Japonyadır.

Adamlar akıllı, çalışkan, üretken, kültürlü ve teknolojide çok ileri seviydeler. Ayrıca genel dış görünüm olarak da (bana göre) ayrıcalıkları var. Tabi bu Allah vergisi, bana göre güzel olan başkasına göre güzel olmayabilir ama bana göre adamların açık ve pürüssüz tenleri, sağlıklı ve güçlü saçları, gerekli gereksiz her yerlerinde kılların olmaması çok güzel şeyler.

Bizim ülkemizde insanlar fazla kıllarından kurtulmaya çalışıyor ama gel gör ki çoğu kişi gereksiz olan bir sürü kıla sahipken gerekli olan gür ve güzel saçlara sahip değil. İstisnalar hariç çoğu kişinin saçları dökülüyor.

Güzellik kavramı herkes için aynı değildir. Güzellik göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye göre değişir. Benim bahsettiklerim sadece kendi kişisel görüşlerimdir. Misal ben vücudun her yerinde kılların olmasını rahatsız edici buluyorum heleki yazın çok büyük bir dert oluyor bu ancak bazıları vücutta kılların olmasını güzel bulabilir veya karizmatik olarak düşünebilir. Daha doğrusu çoğu kişi kılları erkeklikle bağdaştırıyor ki bence çok saçma ^^

Hiç sanmıyorum her ırkta güzel-çirkin kızlar var. Sen sanıyor musun ki o ırktaki bütün kızlar güzel ? Sen sadece o ırktan göz önünde bulunanları görüyorsun normal olarak göz önünde bulunanlar da güzel oluyor. Daha güzel Türk kızları olduğuna eminim.

Ya bırak bu işleri bir Rusya var bir Türkiye :D
Türkiye'nin geneli bıyıklı.

Kimse kimseden üstün değildir ancak bazıları diğerlerine göre bazı ayrıcalıklara sahiptir ki bu ayrıcalıkları çoğu zaman kendileri ediniyorlar.

Bana göre en çok ayrıcalığa sahip ırk Asya ırkıdır ve Asya ırkında en ileri düzeyde olan ülkeler Güney Kore ve Japonyadır.

Adamlar akıllı, çalışkan, üretken, kültürlü ve teknolojide çok ileri seviydeler. Ayrıca genel dış görünüm olarak da (bana göre) ayrıcalıkları var. Tabi bu Allah vergisi, bana göre güzel olan başkasına göre güzel olmayabilir ama bana göre adamların açık ve pürüssüz tenleri, sağlıklı ve güçlü saçları, gerekli gereksiz her yerlerinde kılların olmaması çok güzel şeyler.

Bizim ülkemizde insanlar fazla kıllarından kurtulmaya çalışıyor ama gel gör ki çoğu kişi gereksiz olan bir sürü kıla sahipken gerekli olan gür ve güzel saçlara sahip değil. İstisnalar hariç çoğu kişinin saçları dökülüyor.

Güzellik kavramı herkes için aynı değildir. Güzellik göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye göre değişir. Benim bahsettiklerim sadece kendi kişisel görüşlerimdir. Misal ben vücudun her yerinde kılların olmasını rahatsız edici buluyorum heleki yazın çok büyük bir dert oluyor bu ancak bazıları vücutta kılların olmasını güzel bulabilir veya karizmatik olarak düşünebilir. Daha doğrusu çoğu kişi kılları erkeklikle bağdaştırıyor ki bence çok saçma ^^

Hay ağzını öpeyim yaşa.

Güzellik kavramı herkes için aynı değildir. Güzellik göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye göre değişir. Benim bahsettiklerim sadece kendi kişisel görüşlerimdir. Misal ben vücudun her yerinde kılların olmasını rahatsız edici buluyorum heleki yazın çok büyük bir dert oluyor bu ancak bazıları vücutta kılların olmasını güzel bulabilir veya karizmatik olarak düşünebilir. Daha doğrusu çoğu kişi kılları erkeklikle bağdaştırıyor ki bence çok saçma ^^[/QUOTEh]
tam olarak demek istediğime yakın dediklerin evet asya ırkları dht karşı dayanıklı olur buda saçlarının daha gür çıkmasına ama vücut kıllarının az olmasına sebebiyet verir sakal dahi çoğunda yoktur kalkıp biri bana kel sakallı bi koreli fotosu koymasın ben genel olarak bahsediyom ırk özellikleri vardır açın biraz okuyun yazmadan ben 4 senedir hep araştırırım ilginç bazılarına görede gereksiz bilgileri ama bana göre gereksiz bilgi diye birşey yoktur araştırmayı seviyom ayrıca size bir bilgi daha vereyim bu dht sivilce çıkmasında dahi rol oynuyor o yüzden asyalılarda sivilcede çok az çıkar gel birde bizim Türklere bak neyse konu çok saptı

Güzellik kavramı herkes için aynı değildir. Güzellik göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye göre değişir. Benim bahsettiklerim sadece kendi kişisel görüşlerimdir. Misal ben vücudun her yerinde kılların olmasını rahatsız edici buluyorum heleki yazın çok büyük bir dert oluyor bu ancak bazıları vücutta kılların olmasını güzel bulabilir veya karizmatik olarak düşünebilir. Daha doğrusu çoğu kişi kılları erkeklikle bağdaştırıyor ki bence çok saçma ^^[/QUOTEh]
tam olarak demek istediğime yakın dediklerin evet asya ırkları dht karşı dayanıklı olur buda saçlarının daha gür çıkmasına ama vücut kıllarının az olmasına sebebiyet verir sakal dahi çoğunda yoktur kalkıp biri bana kel sakallı bi koreli fotosu koymasın ben genel olarak bahsediyom ırk özellikleri vardır açın biraz okuyun yazmadan ben 4 senedir hep araştırırım ilginç bazılarına görede gereksiz bilgileri ama bana göre gereksiz bilgi diye birşey yoktur araştırmayı seviyom ayrıca size bir bilgi daha vereyim bu dht sivilce çıkmasında dahi rol oynuyor o yüzden asyalılarda sivilcede çok az çıkar gel birde bizim Türklere bak neyse konu çok saptı

Bana göre sakal çok gereksiz birşey. Özellikle hergün dışarı çıkmak zorunda olanlar veya hergün işe okula gidenler için tam bir eziyet. Her gün hergün tıraş olmak bir sürü zaman kaybı + yüzde tahrişe sebep olup bir yerden sonra bıkkınlık getiriyor. Kim ne derse desin ben şahsen asyalılar gibi sakalımın çıkmamasını çok isterdim. Sabah kalkıp tıraş olacağımı düşündükçe hiç sabah olsun istemiyorum bazı günler :)

Bana göre sakal çok gereksiz birşey. Özellikle hergün dışarı çıkmak zorunda olanlar veya hergün işe okula gidenler için tam bir eziyet. Her gün hergün tıraş olmak bir sürü zaman kaybı + yüzde tahrişe sebep olup bir yerden sonra bıkkınlık getiriyor. Kim ne derse desin ben şahsen asyalılar kimi sakalımın çıkmamasını çok isterdim. Sabah kalkıp tıraş olacağımı düşündükçe hiç sabah olsun istemiyorum bazı günler :)

+100000

Okul zamanı çok çektim.Tıraş olmaktan nefret ettim.Son senemizde bile sıkmalar devam ediyordu.Çoğu kez okuldan geri çevrildim gitmedim.Sakal bence lise bitene kadar çıkmaması gereken birşey kıl altı üstü :D

Öyle görmek istediğin için öyle görüyorsun. Amasya'da kız diye neye bakıyorsunuz bilmiyorum da İzmir'de işler öyle değil.

abi silkroadda rus serverindeydim adamın teki i love turkish girls yazıyordu desteklıyorum tam gaz senın yazdığını :D

Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsveçi, Norvç Buz tenli soğuk kızları seviyorum <3
Ha unutmadan

Love Adriana <3

Geri