• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Valorant Oynanış Önizlemesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
CS:Go, Overwatch ve biraz da Apex karışımı gibi olmuş.

Benim pek hoşuma gitmedi oyun, özgün değil.

Böyle çok janjanlı FPS oyunları sarmıyor beni, çocuksu geliyor aynen şey gibi neydi o hmmmm Fortnite :))

Oyun dediğin PUBG gibi olacak, bir ağırlığı olacak.

Ha ona hayır demem işte mobile olan şeylere karşı koyamıyorum :D
ldYDNu.png

Oyun, 2020 grafik standartlarına göre çok aşağıda kalmış bence.

Böyle çok janjanlı FPS oyunları sarmıyor beni, çocuksu geliyor aynen şey gibi neydi o hmmmm Fortnite :))

Oyun dediğin PUBG gibi olacak, bir ağırlığı olacak.

PUBGde 1.500 saat gecirdikten sonra Escape From Tarkovda 500 Saat gecirdim , pubg tekrar oynamaya kalkinca fortnite gibi geldi oyun bana :D tam senlik olabilir EFT

Valorant keyi gelene kadar 1 hafta stream acik biraktim, key geldikten sonra 20-30 oyun oynadik , oyun cok akici ve güzel ama grafik ve sistemi dedigin gibi sarmiyor. bildigimiz cs-go , biraz overwatch ve lol karisimi :)

Alıcı illa olur fakat sanırım pubg oynadıktan sonra insanları böyle oyunlar pek açmıyor sarmıyor. Bende sizlerle aynı görüşteyim.

Geri