• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VB6]Analyzer Kullanımı Opcode Bulmak

:) o bir eklentı eklemek için galıba :S ama bi deneyem No olmuyo

Son düzenleme:
oyuna paket yolluyorum ama programı yaptıktan sonra karşıdaki kişidemi ph connector açacak :D

o olmazsa karşıdaki kişi nasıl bağlantı kuracak client ile :D

bu private server fln değil yanlış anlamayın kimsenin kimseye bağlanmasına gerek yok. phconnector ( veya agbotun kullandığı nuconnector ) veya srproxy bunlar clientle server arasına ayrı bir bot bağlantısı oluşturmak için yani biz yaptığımız botu oyuna bağlamak için phcconnectoru kullanıyoruz yoksa herkes sronun serverına bağlı zaten :D

sen yanlış anladın :D şimdi benim programı kullanacaklar ph connector açmıyacaklarmı ?

hıh anladı biri :D

----------

varmı connector yazan source atsın D:

anladım şimdi xD evet arkadaşın dediği doğru senin proğramını kullanmak için phconnector açıcak

yada connector yazacak :D

----------

Ph connector açarsa programın karizma çizilir:D

Son düzenleme:
bence connector yazmak o kadarda zor değil. bilmiyorm ama sadece bot-client-server arasında aracılık yapıyor gibi geldi. neyse kafam çorba oldu yine:D
bu arada exelance36 hala skillerin idsine ihtiyacın var mı?

Bn Girdim Oyuna opcodeler süper geliyo tek tek ama yollamıyor bide bu opcodelerle vb 2008 de program yapma imkanımız varmı bir bilgi varsa paylaşırsanız sevrim sunworld vip te deniyom olmuyor

----------

dostum dediğin gibiymiş. şimdi yeniden denedim. buldugum opcodeleri analyzer aracılıgıyla oyuna gönderdim ve başarıyla otut/kalk, kordinata git, moba dal filan yaptırdım analyzer ile. tekrar tşkler
Nasıl Yaptın bnm ki yollamıyor sunworld vip geliyo opcodeler ama yollamıyor

----------

dostum dediğin gibiymiş. şimdi yeniden denedim. buldugum opcodeleri analyzer aracılıgıyla oyuna gönderdim ve başarıyla otut/kalk, kordinata git, moba dal filan yaptırdım analyzer ile. tekrar tşkler

bence connector yazmak o kadarda zor değil. bilmiyorm ama sadece bot-client-server arasında aracılık yapıyor gibi geldi. neyse kafam çorba oldu yine:D
bu arada exelance36 hala skillerin idsine ihtiyacın var mı?

o olayın çoğunluğunu hallettim ama 90+ skiller için hala id yok bulamıyorum :S

----------

Bn Girdim Oyuna opcodeler süper geliyo tek tek ama yollamıyor bide bu opcodelerle vb 2008 de program yapma imkanımız varmı bir bilgi varsa paylaşırsanız sevrim sunworld vip te deniyom olmuyor

----------

----------

bende ilk denediğimde srproxy ile denemiştim yollayamamıştım ama sonradan phconnector ile denedim phconnector ile yollanabiliyor
eğer srproxy olmuyorsa sende phconnector dene

eğer yanlış daha gönderirsen dc yersin dikkat et :D

vb 2008 ile yapabilirsin tabi
ordaki verdiğim vb6 ile yapılmış proğramı vb2008 e çevirmen gerekecek :D

[phconnector nerdir bn onu anlamdım nerden indirilir bi onu açarmısın rica etsem

----------

bnm anlamadım bu opcodeleri alıyon yo bunları kullanmak için başka kodlara gerek varya mesala msj yazdırmak için msgbox yazıp yazıyon mesajı opcode için ne yazıcanki olsun

Geri