• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ve Sonunda Galaxy S4 Aldım :)

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhaba,

Uzun zamandır beklediğim Galaxy S4'ü sonunda aldım. Eğer almayı düşünen arkadaşlar varsa hiç çekinmeden alabilirsiniz. Gerek tasarımı gerek özellikleriyle harika gerçekten..:)

Hayırlı olsun Deniz , bende yakın zamanda almayı düşünüyorum böyle birşey.

Hayırlı olsun Deniz güle güle kullan.

s4 mini düşünüyorum bende bana çok zarif geldi ve ekranın görüntü kalitesi harika ne dersin ?

hayırlı olsunda hata etmişsin bence gerek ısınma sorunu gerekse arkadaşın dediği gibi sürekli güncellemeler telefonun modelini düşük gösteriyor şahsen HTC one ya da iksperya Z almayı düşünüyorum.

----------

yani bu dediklerimde aynı fiyat tasarım olarakta s4 ün s3 den pek bi farkıda yok ve o dokunmadan telefonu kullanma olayı filan yalan resmen hiç ama hiç stabil degil kimse kullanmıyor nerdeyse sırf satsın diye gereksiz yere koymuşlar onu

ha ama telefon tabiki de hiç ama hiç kötü degil yanlış anlama sadece digerleriyle kıyasladım fiyay/performans olarak.

Hayırlı olsun Deniz , bende yakın zamanda almayı düşünüyorum böyle birşey.

Mutlaka almalısın bence zafer :)

Hayırlı olsun Deniz güle güle kullan.

s4 mini düşünüyorum bende bana çok zarif geldi ve ekranın görüntü kalitesi harika ne dersin ?

Ekran görüntü kalitesi gerçekten mükemmel cihaza diyecek bir laf yok mini istiyorsan mini al yoksa s4 al :)

hayırlı olsunda hata etmişsin bence gerek ısınma sorunu gerekse arkadaşın dediği gibi sürekli güncellemeler telefonun modelini düşük gösteriyor şahsen HTC one ya da iksperya Z almayı düşünüyorum.

Telefonda ısınma sorunu yok. İnternette istediğim gibi geziyorum/uygulama indiriyorum ısınma normal bir telefon kadar. Olacak o kadar da..
Xperia da güzel bir markadır ancak ben samsungu tercih ettim.

Kardeş tabiki tercih meselesi kamerası olsun o ultra amoled mi ne diyolar dokunmatiği olsun mükemmel bi telefon fakat benim arkadaşımın var kendimde baktım inceledim onunki ele alınmayaacak kadar ısınıryordu,samsung bayisine gittik sorunmu var diye tam o sırada başka bi müşşteri geldi o da aynı sorundan gelmiş yetkililer yapabilecek bişey yok bunlar böyle 8 çekirdekmymiş neymiş ondan dediler döndük geldik, belki seninki yeni almışsın ondandır az kullan bakalım ama inşallah olmaz.

S2 S3 S4 aynı boyanın mavileri. Tek fark çekirdek üstte arkadaşım ısınmaya değinmiş,doğrudur ısınıyor çünkü çekirdek ve işlem sayısı fazla işlem sayısı fazla oluncada ısınıyor. Soğutucusuda yok garibim kalıyor öyle. Xperiada ben yaşamadım bu sorunu demekki Sony bu konuda Samsungtan daha iyi çalışıyor

Herkese teşekkürler :) Tabi ki her teknolojik cihaz ısınacaktır ama bir zararı olmaz benim için.

Hayırlı olsun bende s3 kullandım ve sogudum samsungtan kasma çok oluyordu umarım s4 de bu sorun düzelmiştir güle güle kullan.

Geri