• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ve Sonunda Galaxy S4 Aldım :)

menü geçişlerinde kasma olursa onu zaten çöpe at bi kaç tane sağlam oyun at o zaman oluyormu ?

yok telefonu almadan önce birkaç araştırma yaptığımda menü geçişlerinde kasma oluyor diyenler vardı öyle bir problem yok almak isteyen arkadaşlar için belirtiyorum.

Telefona şöyle 1gb üstü oyunları yüklediginde nasıl çalışması denedinmi hiç ?

öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullan. fakat şu kasma ısınma olayına gelirsek; ben 2 kere 0 (sıfır) s3 aldım. 1. aldığım 4. ayında ısınmaya başladı, diğeri 6. ayında.. kısacası telefon 1 haftada eğer ısınma, kasma yaparsa zaten direk satmanı öneririm. hafızayı biraz doldur, güncellemeleri olacaktır onları yap, internette dolaşırken ısınma sorununu anlayacaksın. S2-s3-s4 hangisini kullanan olursa olsun, telefon asla ısınmıyor derse, o telefon s2-s3-s4 değildir. samsung bir türlü bu sorunu çözemedi. s2 aldım, telefon acayip ısınıyor, elime alamıyordum. sattım s3 aldım 2 kere ikisinde de aynı sorun. kısacası ısınma sorunu genel bir sorun. inşallah yaşamazsın bu sorunu ama samsung kullananların başına gelecek ilk şey bu.

Hayırlı olsun :) arkadaşların hepsi ısınmaya değinmiş ısınmayan elektironik cihaz yokki takma kafana.

Size tavsiyem.Ya Sony xperia z alın ya da lg optimus g pro veya eylül ayında çıkacak olan lg g2 alın. G2 ya gelince, Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800 2.26 GHz Krait 400 şuan çıkmış en son işlemci.Bataryasına gelince 3.000 mAh. Yani süper bi telefon. Almakla bence biraz acele etmişsin Deniz. Ama yine de hayırlı olsun Deniz,iyi günde kullan.

Vallahi ben de ne kadar zamandır istiyorum almayı,anlatamam.İşte bir türlü kıyıp da veremedim o kadar ama artı şart oldu,be sene alıcam.

Geri