• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Video] Yazıya Kayan IŞIK Ekleme

ya yapamadım ve o yazı tipleri güzel olmuşta ben öyle çizmeyi bilmiyorum :( benim için yapabilirmisin acaba kaç dk nı alır ?

TuRKSea olsun böyle yazıldığı gibi renkli olsun güzel olsun yani senin imzandaki güzel gözüküyor

benim yapmama karşı gercekten cok beğendim bunu :) bi an dedim acaba bunu kendimmi kullansam umarım beğenirsin

14367.gif

- saygilarimla iyi forumlar :)

Teşekkür Ederim biraz geç yazdım ama olsun birde sizin imzanızdaki yazi tipi daha güzel burdaki sade durmuş ama olsun belki sonra tekrar yaparsınız benim için :D

ya nasıl imzamı görüntlüyecem :(

----------

gözükmüyor yapamıyorum :(
sigpic153660_4.gif

böyle gözükmesini istiyorum ama olmuyor acaba yetkili biri varmı tanıdığınız o ekliyebilirmi imzama ?

Son düzenleme:

burdan bakarak yapabilirsin dostum :)

oda olmadi bak bu kodu al direk imza bölümüne yapiştir olucaktır :)

Kod:
[/B][/COLOR][/FONT][SIGPIC]https://www.maxigamerz.com/signaturepics/sigpic153660_4.gif[/SIGPIC][FONT=Trebuchet MS][COLOR=DeepSkyBlue][/COLOR][/FONT][FONT=Trebuchet MS][COLOR=DeepSkyBlue][B]

Son düzenleme:
Teşekkürlerde sizin imzanızdaki yazı tipi daha güzel bendeki basit olmuşta 1 tane daha yaparmısınız dersem ne dersiniz :D

Geri