• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VPS-VDS İsteyen?

Beyler ben çekilişe katılmayarak size çıkma oranını yüzde bilmem kaç oranında arttırıyorum ve dolaylı yoldan size iyilik yapmış sayılıyorum, teşekkür etmenize gerek yok :D

üniverste öğrencisiyim web server veya wm ile reklam ilzeyip vm ile para kazanbilceğim bu tarz bi servere ihtiyacım var benide yazarsan sevinirim

Ben de katılmak isterim, mw3 ya da warband dedicated server kurabilmek için. Bu arada teşekkürler böyle bir şey yaptığın için.

Merhabalar,
Veri merkezi ile süren uzun tartışma sonucunda bütün sunucularımı yedek vermeksizin kapatmış bulunuyorlar herkesten özür dilerim.

Geri