• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSro DataServer [Maksimum Güvenlik & Maksimum İşlem]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sanırım güvenliği aşmayı başardım. Demo süresi biten birisi benimle iletişime geçebilirmi ? Bir deneme yapalım..

beyler elinize saglık dahada kapsamlı hale geldimi çok işe yarıyacak iyi düşünmüssünüz :)

Geliştirmeyi bıraktım. Demo işinide sadece 1 günde yaptım. Aceleyle oldu. Yoksa bırakmazdım. :D

Başlıkta Maximum Güvenlik yazdığı için uğraştım, kötü bir niyet yok :)
Geliştirmeyi bıraktıysan, demo'yu kaldırıp paylaşmanı tavsiye ederim.. insanlara yardımcı olur en azından.

Kolay gelsin.

Başlıkta Maximum Güvenlik yazdığı için uğraştım, kötü bir niyet yok :)
Geliştirmeyi bıraktıysan, demo'yu kaldırıp paylaşmanı tavsiye ederim.. insanlara yardımcı olur en azından.

Kolay gelsin.

Aslında güvenlik olarak programın güvenliği değilde, fonksiyon olarak demiştim aslında. Programda çok farklı algoritmalar kullanıldı. [DEMO] dışında. Çok fazla ilgi görmediğim için demoyu kaldırasım gelmiyor. Aslında birazda arayüzden kaybediyor. Daha basit ve işlevi az olan programlar daha çok tutuluyor. Çünkü kullanılabilirliği kolay. Başta hata yaptım. :D

Son düzenleme:

Aslında güvenlik olarak programın güvenliği değilde, fonksiyon olarak demiştim aslında. Programda çok farklı algoritmalar kullanıldı. [DEMO] dışında. Çok fazla ilgi görmediğim için demoyu kaldırasım gelmiyor. Aslında birazda arayüzden kaybediyor. Daha basit ve işlevi az olan programlar daha çok tutuluyor. Çünkü kullanılabilirliği kolay. Başta hata yaptım. :D

vSro veya Silkroad ile genel olarak ilgilenmediğim için o konuda pek yorum yapamam fakat dediğin gibi DEMO üzerinde pek durmamışsın, programı unpack ettikten false olanları true yaptım olay bitti :)

vSro veya Silkroad ile genel olarak ilgilenmediğim için o konuda pek yorum yapamam fakat dediğin gibi DEMO üzerinde pek durmamışsın, programı unpack ettikten false olanları true yaptım olay bitti :)

Evet, o olaylara pek girmeyelim. If-End If hayat kurtarmaz herzaman. :)

Geri