• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSro FasTKill Database v1 , 110 Cap Coin Sistemli Özel Database [MAXİGAME ÖZEL EDIT]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FasTKill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FasTKill v2 Çıksın mı?

• Kullanılan toplam oy
    22
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FasTKill

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eyl 2009
Puanı
6
1zqsi10.jpg

Merhaba arkadaşlar, kendime server kurmak için ilk olarak maxigameden başladım, ilk olarak kendime bir adet sunucu aldım
vsro dosyaları ile kuruluma başladım ama bir çok hata yaptım sonunda serverimi açtım fakat açmakta kalmadı oyun içinde dolu buglar ve
sorunlu filesler falan filan tek tek hepsini KaRa' nın paylaştıkları ile fixledim çoğunu ingilizce forumlardan arap forumlardan tek tek
araştırarak düzgünce kendime ait bir database yaptım, bu databaseyi arap sitesinden indirdim ingilizceye çevirdim bugları fixledim sorunsuz hale getirdim
media.pk2 sini özel editledim fakat serveri kurduktan sonra sıkıldım silkroad işinden server kuran arkadaşların halini anlıyorum bir çok hata ve sorun mevcut
bu yüzden şimdi herkese kullandığım sorunsuz vsro filesler, 110cap coin sistemli database mi paylaşıyorum :)

n8cqr.png

Database Özellikleri;
•İtem Bug Fix
•Alchemy Bug Fix
•Hotan Acc 11DG Lucky Powder Eklenmiştir
•İtem Parlamaları Her Pvpdeki Gibi Düzenlenmiştir
•Hotan Silahcıya Europe 9DG Sun Staff, Chinse 9DG Sun Blade Eklenmiştir 10m'dir İtem Yakmak İçin
•Arena Coin Sistemi Mevcuttur, 104-106 Moblardan Arena Coin Düşmektedir
•ROC, VE BUTUN TEMPLELER KAPALIDIR!
•Media.pk2 İtem Mall Özel Editlenmiştir, Premium Yoktur, Satışını Yapabilirsiniz
•Hotan Power NPC Eklenmiştir Alexde Coin Kasıp Power Alabilirler
•Power Weaponun Tanesi 50M, 5000 Arena Coin İstemektedir
•Power Setin Bir Parçası 10M, 500 Arena Coin İstemektedir
•Bütün Alchemy Elixirlar,Stoneler 1 Gold İstemektedir NPC'den Alınabilir
•Hata Veren Buglu Dressler Kaldırıldı
•İtem Mall Sorunsuz Fixlenmiştir
•Başlangıç İtemleri 50 Reserve Her Build İçin CH,EU Weapon,11dg Clean +5 Set
•Başlangıç 110 Lv Baronet Rütbeli
•Başlangıç 1M SP
•Başlangıç Statlar Verilmemiş Başlar Siz Vericeksiniz
•Başlangıç 10M Gold
•Para Orta Ağırlıktadır 110 Moblarından Kolaylıkla Para Kasabilirsiniz
•Fw Savaşları Sorunsuz Haftada 3 Kere Pazartesi, Çarşamba,Pazar 21:00, 22:00 Savaş 1 Saattir
•Stone Rateleri %50
•Alchemy Rate %80'dir Yani Kolaydır Zorlaştırabilirsiniz
•ADV'ler Npc Eklenmemiştir 10DG Sun Kırarak +2 ADV Alabilirsiniz
•Daha bir çok özellik, yani bu database ile 110 cap olan bütün serverlara rakip olucaksınız•

n8cqr.png

FasTKill v1 Database Görüntüler;

104-106 Moblarından Düşen Arena Coinler

p7r6fhrn.png

n8cqr.png

Hotandaki Power NPC

bx5hgunx.png

n8cqr.png

Power Npc Silahlar Bölümü

lw8ky8ni.png

Power Npc Silahlar Bölümü Fiyat

5v9edfdk.png

n8cqr.png

Power NPC Set Bölümü (Eu&CH Bütün Build Setleri 3 Sayfa)
hm7rc4c9.png

Power NPC Set Bölümü Fiyat

qccxgk7y.png

n8cqr.png

Power NPC Acc Bölümü (Soldakiler Eu, Sağdakiler CH)

xxu2ofey.png

Power NPC Acc Bölümü Fiyat

rvs78xui.png

n8cqr.png

Power NPC Alchemy Bölümü (Elixirlar, Bütün 11DG Stoneler, 11DG Lucky Powder Hotandaki NPC'dedir)

fqpc4pr5.png

n8cqr.png

Arena Coin Görünümü (Stack 200'dür SQL den ve Media.pk2'den Düzenleyebilirsiniz Max 5000 Yapabilirsiniz)

cym9cp8r.png

n8cqr.png

Hotan Silahci 9DG Yakmalık Sun Fiyatı 10M (İtem Basarken Yakmalık Şans Arttırmak Amacı İle Koyulmuştur)
kz9f2w27.png

tilasydz.png

n8cqr.png

İtem Parlaması +8

v8i5fvd9.png

İtem Parlaması +9

cjukp5sa.png

İtem Parlaması +10

3l5djfsb.png

İtem Parlaması +11

6l8ufwe4.png

+12 İtem Parlaması

99wyd6vg.png

+13 İtem Parlaması

hluximri.png

İtem Patladığı İçin Diğer Parlamaları Gösteremiyorum :roll:

n8cqr.png

F10 ITEM MALL

er4xblcf.png

(Premiumu TL ile Satabilirsiniz F10'dan Kaldırdım)

bah22ojy.png

n8cqr.png

Yeni Karakter Açınca Başlangıç

eywkoa4l.png

n8cqr.png

FasTKill v1 Database Linkleri
(TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN!)

(mediafire.com Reklamları 5 Saniye Görüntüleyin Destek Amaçlı)
INDIRMEK ICIN TIKLAYIN

(files.fm Reklamları 5 Saniye Görüntüleyin Destek Amaçlı)
INDIRMEK ICIN TIKLAYIN (Alternatif)

(speedyshare.com Reklamları 5 Saniye Görüntüleyin Destek Amaçlı)
INDIRMEK ICIN TIKLAYIN (Alternatif)

Rar Şifresi;

Kod:
www.maxigamerz.com

GM Kodları;

Kod:
Premium Plus Kodu: /MAKEITEM ITEM_EVENT_PREMIUM_VIETNAM_GOLDTIME_PLUS 1
Arena Coin Kodu: /MAKEITEM ITEM_ETC_ARENA_COIN 200
Global Kodu: /MAKEITEM ITEM_MALL_GLOBAL_CHATTING 25
Reserve Kodu: /MAKEITEM ITEM_MALL_REVERSE_RETURN_SCROLL 20

n8cqr.png

FasTKill v1 Database Dosyaları Tarama Sonucu

VIRUS TOTAL TARAMA SONUCU ICIN TIKLAYIN
gh2jv47l.png

n8cqr.png

Arkadaşlar teşekkürü çok görmeyin, eğer konu onaylanırsa umarım onaylanır okadar emek verdim hazırladım,
server filesleri virüs total sonucları ile eklıcem arkadaşlar düzenleyip:)

Son düzenleme:
client or media.pk2 :rbk:

thank you !

happy good day

Gerçekten emek verilerek yapılmış bir db.Kullanacaklara hayırlı olsun.

GM Kodları;
Kod:
Premium Plus Kodu: /MAKEITEM ITEM_EVENT_PREMIUM_VIETNAM_GOLDTIME_PLUS 1
Arena Coin Kodu: /MAKEITEM ITEM_ETC_ARENA_COIN 200
Global Kodu: /MAKEITEM ITEM_MALL_GLOBAL_CHATTING 25
Reserve Kodu: /MAKEITEM ITEM_MALL_REVERSE_RETURN_SCROLL 20

Kardeşim Premiumun statları nedir ? Normal mi ?

Clienti bekliyorum kardeşim bir üye sana Gavat diye hitap etmiş yönetici arkadaşlar uyuyorlar galiba şikayet et bence.Client nezamana uplamıs olursun acaba ?

Kardeşim görevliler her konuya girip mesajları teker teker okuyamazlar bu mümkün değil , şikayetçi oldugunuz bir durumda '' Moderatöre Bildir '' butonunu kullanarak bize bildirebilirsiniz , bizde kurallara göre işlemini yaparız. Yani uyumakla alakası yok bu durumun.

Fastkill Arkadasım tamam'da Client Link Nerde Oyunu Kurucam Ama Client Link yok acil verirmsn

Kardeşim görevliler her konuya girip mesajları teker teker okuyamazlar bu mümkün değil , şikayetçi oldugunuz bir durumda '' Moderatöre Bildir '' butonunu kullanarak bize bildirebilirsiniz , bizde kurallara göre işlemini yaparız. Yani uyumakla alakası yok bu durumun.

Adamin soyledigi "gavat" kelimesini ilk ben aktardim konu sahibine yani yorum yaparak adam sana gavat demis hahaha dedim fakat o her mesaji goremez dediginiz yoneticilerden biri benim yazdigim bu yorumu komple silmis? Bence yukardaki arkadasin dedigi gibi, yonetici arkadaslar islerine gelmeyen konularda uyuyor. :)

XOLO Q800 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

FasTKill Client olmadan DB bi işe yaramaz Client vermiyiceksense konuyu sil daha iyi bence.

FasTKill Client olmadan DB bi işe yaramaz Client vermiyiceksense konuyu sil daha iyi bence.

Merhaba client + media.pk2 sunucumda bulunmaktadır, fakat sunucu açılınca upluoad edip linkini koyucagım sanırım bu gün yarın acılcaktır databaseyi kurun ve bekleyin editlemeniz gereken bir şey yok zaten clienti paylaştığım gibi serveri açabilirsiniz.

Merhaba client + media.pk2 sunucumda bulunmaktadır, fakat sunucu açılınca upluoad edip linkini koyucagım sanırım bu gün yarın acılcaktır databaseyi kurun ve bekleyin editlemeniz gereken bir şey yok zaten clienti paylaştığım gibi serveri açabilirsiniz.

Tamam dostum clienti ve media pk2 yi bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri