• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vsro PcSi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AqRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AqRa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2011
Puanı
0
427301_4127831481364_219825448_n.jpg
Satılık Bilgisaray Kasası...

Bilgisarayyın Tenik Özellikleri

32 GB REM 4 ADET 8 GBDEN REMLERDE ÖZEL ALEMİYUM SOGUTUCU

İŞLEMÇİ : AMD FİX CORE PROCESSOR 3.27 Ghz 64 Bit

1 TB HARD DİSK

750 W POWER

1GB 256 BİT EKRAN KARTI DDR 5

ASUS ANAKARD 22 ADET USB GİRİŞ

KART OKUYUCU

ZALMAN ÖZEL KASA İSKELETİ GECE MAVİSİ AYDINLAMA SİSTEMİ

2 YIL GARANTİLİ

Fiyatı nedir bunun özelliklerinin iki katı bilgisayar hemde ekran kartı 2x gtx 680 fiyatı ise 3000¤

Server İse Ekran Kartına Ne Gerek Var Server İCin Adam Ekran Kartına Para Odemez Genel Bir Fiyat Bic Sen Ekran Kartsız Ne KAdar ?

vsro pcsi demiştinte internet hızı kurtarcakmı bunu :D

ttnet alsa gene 100mbit 200tl vericek aylık .24gb i7 sunucu 250 300tl aylık .elektrik faturası 1aylık aynı fiyata getirir bence kiralık cinsinden

ttnet alsa gene 100mbit 200tl vericek aylık .24gb i7 sunucu 250 300tl aylık .elektrik faturası 1aylık aynı fiyata getirir bence kiralık cinsinden
150tl oldu :) normal olarak almaya kalkarsa eğer en az 3000 4000tl arası sunucu yapar ve ayriyetten bunun elektirik parası var aylık 50tl de tabi 100mbit network hat almaya kalkarsan en az oda bi aylık 700 800tl :)

bendede 8gblik pc var ayni bunun gibi. bende server yapabilirmiyim bunun gibi? 100mb net var bende zaten.

Server İse Ekran Kartına Ne Gerek Var Server İCin Adam Ekran Kartına Para Odemez Genel Bir Fiyat Bic Sen Ekran Kartsız Ne KAdar ?
Abi 3200 TL HERŞEYİ DAHİL :)

----------

Sata 3 canını sıkma

----------

Abi Evet Dogru şimdi 115 TL 100 BİT TTNETDE Ama Pc Senin Olur Fazla Elektirik de gelimiyor 50 tl en fazla pcyi 4 günde bi kapatıyorum :D 1saat dinleniyor D:

----------

3200 TL Hacı

----------

Kendisi sahipmidir acaba bu bilgisayara :) sahip olsaydı eğer 32gb ramin fazla olduğunu bilirdi hem onu bunu boşver böyle bir bilgisayarda ssd disk yok o kadar söyleyeyim ben :)
SDD Alıp Nereme Skcm ? Benim İçin Bu ii SDDSE Paramı Yeter ?
Ayrıca Pc Benim Vsro ac 24lu ptni kur kardeşim zelk işi ?

----------

Eleştiri Maksattında Gelmeyin Naplım Biz Bunu Topladık Toplaya Biliyosan Topla Toplayamıyorsan 1 2 Şeyden Alayıp Gelme Buraya Kardeş Bilgin Kendine Kalsın Ne Deyim :@ İgilenen Msj AtsN Hacı

Abi 3200 TL HERŞEYİ DAHİL :)

----------

Sata 3 canını sıkma

----------

Abi Evet Dogru şimdi 115 TL 100 BİT TTNETDE Ama Pc Senin Olur Fazla Elektirik de gelimiyor 50 tl en fazla pcyi 4 günde bi kapatıyorum :D 1saat dinleniyor D:

----------

3200 TL Hacı

----------

SDD Alıp Nereme Skcm ? Benim İçin Bu ii SDDSE Paramı Yeter ?
Ayrıca Pc Benim Vsro ac 24lu ptni kur kardeşim zelk işi ?

----------

Eleştiri Maksattında Gelmeyin Naplım Biz Bunu Topladık Toplaya Biliyosan Topla Toplayamıyorsan 1 2 Şeyden Alayıp Gelme Buraya Kardeş Bilgin Kendine Kalsın Ne Deyim :@ İgilenen Msj AtsN Hacı
Toplarım ama bu özelliklerdeki bilgisayarda en az 240gb ssd olması lazım yoksa tadı çıkmaz ve blu-ray okuyucu yazıcı şart ayriyetten ram çok fazla ayıptır sorması en fazla kaç gb ram kullanıyorsun??

Toplarım ama bu özelliklerdeki bilgisayarda en az 240gb ssd olması lazım yoksa tadı çıkmaz ve blu-ray okuyucu yazıcı şart ayriyetten ram çok fazla ayıptır sorması en fazla kaç gb ram kullanıyorsun??
Hacı Şimdi Sdd Cok Pahalı Ve Performanssı Düşürüyor Alırım Almasına
Ramde Mesela Vsroyu Kurdun diyelim Canın Skıldıgı Zaman Başka Oyunlar Oyna Diye :)

----------

bu bilqisayara 3.200 diyoRum alıcı varsa mesaj atsın vs arasın telefonumaramı daha ayRıntıLı özelliklerini söyLerim qeyik muhabbetine qeRek yok asıl alıcı saten bana ulaşır bilqisayar burda hadi ii akşamlar teL no: 0507 582 13 79

Hacı Şimdi Sdd Cok Pahalı Ve Performanssı Düşürüyor Alırım Almasına
Ramde Mesela Vsroyu Kurdun diyelim Canın Skıldıgı Zaman Başka Oyunlar Oyna Diye :)

----------

bu bilqisayara 3.200 diyoRum alıcı varsa mesaj atsın vs arasın telefonumaramı daha ayRıntıLı özelliklerini söyLerim qeyik muhabbetine qeRek yok asıl alıcı saten bana ulaşır bilqisayar burda hadi ii akşamlar teL no: 0507 582 13 79
SSD Hiç bir şekilde performansı düşürmüyor 4 5 kat performanslı oluyor dene ve gör mesala sata ile 40 50 saniyede açılan pc ssd ile max 10 15 saniyede açılır

dostum adam gibi bir ssd almazsan performans düşürür bunu bilmiyorsan sen bu işleri bırak.. ssdyide adam gibi alıcaksan cüzdanı gözden çıkaracaksın

git alienware bi bilgisayar al direk daha kolay ssd seçmekden

Super onlinede 100mbit ''SINIRSIZ'' net 99tl :) ayrıca 24 ay sözleşme yaparsan T3 cep telefonu hediye araştırmak güzel şeydir TTnet'i kimseye önermem çekmediğim kalmadı 60tl ye 8mbit net satıyorlardı bana adil kota kullanımı ile birde 1 mbite düşüyordu cok rezil etti beni ttnet o yüzden önermem

Super onlinede 100mbit ''SINIRSIZ'' net 99tl :) ayrıca 24 ay sözleşme yaparsan T3 cep telefonu hediye araştırmak güzel şeydir TTnet'i kimseye önermem çekmediğim kalmadı 60tl ye 8mbit net satıyorlardı bana adil kota kullanımı ile birde 1 mbite düşüyordu cok rezil etti beni ttnet o yüzden önermem
Network port vermiyor ama upload hızı max 5mbit birde super online yanlış hatırlamıyorsam 150gb akk var :)

Geri