• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vsro PcSi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AqRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
En masrafsız server kiralamak böyle saçma işlerle uğraşmayın derim açıkcası fakat ps vs. ram yiyen programlarla uğraşacaksanız bu kasa işinize yarar

@Ryohei

Evet gayet rahat bir şekilde kurabilirsin upload hızın yüksekse.

bu bilqisayara 3.200 diyoRum alıcı varsa mesaj atsın vs arasın telefonumaramı daha ayRıntıLı özelliklerini söyLerim qeyik muhabbetine qeRek yok asıl alıcı saten bana ulaşır bilqisayar burda hadi ii akşamlar teL no: 0507 582 13 79

Birde türkçe yazsan :)

çok pahallı 3500 TL Sıfırdan Dizmek Daha ucuza patlıyor garanti ekran kartı 1 GB-512 Yeter Ztn Toplasan Sıfırdan Dizde 1900 Civarı 32 GB Ramli i7 işlemcli

Abi 3200 TL HERŞEYİ DAHİL :)

----------

Sata 3 canını sıkma

----------

Abi Evet Dogru şimdi 115 TL 100 BİT TTNETDE Ama Pc Senin Olur Fazla Elektirik de gelimiyor 50 tl en fazla pcyi 4 günde bi kapatıyorum :D 1saat dinleniyor D:

----------

3200 TL Hacı

----------

SDD Alıp Nereme Skcm ? Benim İçin Bu ii SDDSE Paramı Yeter ?
Ayrıca Pc Benim Vsro ac 24lu ptni kur kardeşim zelk işi ?

----------

Eleştiri Maksattında Gelmeyin Naplım Biz Bunu Topladık Toplaya Biliyosan Topla Toplayamıyorsan 1 2 Şeyden Alayıp Gelme Buraya Kardeş Bilgin Kendine Kalsın Ne Deyim :@ İgilenen Msj AtsN Hacı

SSD sart normal HDD ile MSSQL hic akici calismiyor 500online olsun lag baslar arti bilgisayarin islemcisi Sunucu icin degil masaustu icin Xeon vb. tarzindan bir islemciye ve ECC turunden rama ihtiyaciniz var eger gercek bir sunucu kuracaksaniz ustelik AMD nin Athlon gibi kendini kanitlamis surumleri bile okadar stabil degil karsimizdaki islemci yi hic konusmayalim bunlar cocuk oyuncagi sunucu kurmak istiyen Hetzner Online AG a goz atsin fazla bir miktar ayirmak istemiyorsa :) ve ekran kartini unuttum la sunucuda ekran kartini napicaz elektirik faturasini sisirmesi icinmi :D cikar onu onboard vara aktive et veya git oyun bilgisayari diye satmaya calis.
Kisacasi bunlar cocuk oyuncagi islemcinin performansini tam bilmiyorum ama her durumda kimse sunucu kurucam diye bunu almasin islemciyi arastirin guzelise oyun oynamak icin ala bilirsiniz :)

Son düzenleme:
1000 TL civarında anakartlar mevcut maximum ram desteği ise 128GB. Ayrıca 3200 TL bu çöp bilgisayara vereceğime (tabi öyle bir şey olmayacak) sadece 3000 TL ye bunun iki katı sunucu bilgisayarı yapabilirim hem kullanmışsın bide daha ram yazmasını bilmiyorsun 3200 tl fiyat vermişsin hey allahım çıldıracağım. :D

Son düzenleme:
"Rem" değil "Ram" diye yazılıyor,yapmayın böyle şeylere gelemiyom..:drunks

Geri