• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VSRO Server files

Lariameth

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2012
Puanı
37
Bu aralar herkes vsro fileste sorun yaşiyordu bende saglam vsro files upload edip sizlere sunmak istedim :)
İşinize yaradiysa bi teşekkürü cok görmeyin
:roll:
Linkler:

Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!
Alternatif-2:. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil
Alternatif-3:files.rar - Speedy Share - upload your files here
Alternatif-4
:http://vip-file.com/download/21678.2835b07c13cd7a6076f1a15663ab/files.rar.html
NOT:Tarafimca upload edilmiştir ve icerisinde herşey bulunmaktadir birşey degiştirmenize gerek yok sadece inileri kendinize göre ayarlayip acicaksiniz.
Rar hali 1.14gb rardan cikarilmiş hali ise 4 gb'dir :)
İyi Forumlar

Son düzenleme:
Bu aralar herkes vsro fileste sorun yaşiyordu bende saglam vsro files upload edip sizlere sunmak istedim :)
Linkler:
Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!
Alternatif-2:. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil
Alternatif-3:files.rar - Speedy Share - upload your files here
Alternatif-4
:http://vip-file.com/download/21678.2835b07c13cd7a6076f1a15663ab/files.rar.html
NOT:Tarafimca upload edilmiştir ve icerisinde herşey bulunmaktadir.
Rar hali 1.14gb rardan cikarilmiş hali ise 4 gb'dir :)
İyi Forumlar

Kardeş şimdi bunu indirdiğim gibi direk oyunu kurabilecek miyim herşeyi tamam mı yani eksik fln var mı?
kaç kere indirdim sorunsuz bir files bulamadımda cevaplarsan iyi olur

----------

Kardeş orda mısın cevabına göre indiricemde bi konu paylaşıyorsun ilgilenmiyorsun olmaz ama boyle kardeş cevap ver hiç değilse

Kardeş şimdi bunu indirdiğim gibi direk oyunu kurabilecek miyim herşeyi tamam mı yani eksik fln var mı?
kaç kere indirdim sorunsuz bir files bulamadımda cevaplarsan iyi olur

----------

Kardeş orda mısın cevabına göre indiricemde bi konu paylaşıyorsun ilgilenmiyorsun olmaz ama boyle kardeş cevap ver hiç değilse

Files sorunsuz arkadaşim indirebilirsin

abi ben şimdi bunu indirsem bu kaç cap en fazla kaç dg nasıl sv kurabilirim?

Geri