• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO/THSRO] SbotP v1.20 [Ücretli]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sbot bir kere crack çıktığını gördüm oda bir sonraki updatede gitti işleri zor ama bekliyoruz :)

SBot yazılım dili C++ crack sbot crack çok önceden 1 kez çıktı sonrada gitti zaten yani işini bilen bi adamın uğraşması gerek iyice keşke drew reyiz birşeyler yapsa :( :cry:

Su anda elımde sbot acc var onu aktiflestirip sure yuklersem Vsro fileslerdeki pvp serverlerde kullanabilirmiyim ?

Çok güzel bir haber bu sbot kullanmadım önceden diğer botlardan ne farklı özellikleri var ?

Arkadaşlar bedavamı kullanabilirmiyiz ? En iyi bot birde hangisi yorumlarınızı bekliyorum

Bunu İsroda cracklayamadılar crack attıkları zmn sonrakii uptate ile haledildi.

Konu ne kadar eski de olsa, yenisine bir türlü ulaşamadığım için buraya yazmayı uygun gördüm.

Pek bir bilgi sahibi olmadan BSilkroad Private serverında oynamak için, SBOT hesabı aldım. Fakat farklı farklı modları oluyormuş.
Bsilkroad'da çalıştırabileceğim en güncel SBOT'a nereden ulaşabilirim, yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.
Beklemekteyim.

Konu ne kadar eski de olsa, yenisine bir türlü ulaşamadığım için buraya yazmayı uygun gördüm.

Pek bir bilgi sahibi olmadan BSilkroad Private serverında oynamak için, SBOT hesabı aldım. Fakat farklı farklı modları oluyormuş.
Bsilkroad'da çalıştırabileceğim en güncel SBOT'a nereden ulaşabilirim, yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.
Beklemekteyim.

https://www.maxigamerz.com/f14/sbot-i-sro-sbot-r-sro-r-download-7-nisan-2014-a-98531/ e bakmanı öneririm yada işini görmezse en temizi Bot-Cave.net e bak