• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vsro Web Panel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pulsez
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sqlden bu Evangelion_uniques taployu çekiyor olmadığı için hata veriyor :D biraz baktım bunu gördüm :D

Panel Chernolby'e aittir tema ve düzenleme Naty48 'e aittir Alantı olduğunu belirtsen iyi olur paneli senin yaptığını sanıyorlar

A new WebSite

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ah be kardeşim başkasının panelını alıp ben kodladım dıye geçınıyorsun duzeltıcem dıyorsun fotoğrafdakı panel ile bile aynı degıl home news kısmı chartecter rank calısmıyor vs duzelt bari alıntıdır diye.

Panelde server stat ve Max online rekoru var bunu bir türlü ayarlayamadım varmı bilen bir arkadaş ?

561873_319357131523690_718346092_n.jpg

arkadaşlar şifre değiştirme paneline ihtiyacım var yalnızca yardım edermisiniz

Geri