• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vücudumu nasıl geliştirebilirim?

2 tane dumbell al 10 kiloluk takmalı çıkmalı olsun 5 ile başla internetten evde çalışma programlarını uygula kapı kirişine asılan barfix aletinden al tabiki kapınız yeni kapılardansa eskilerdense uğraşma boşuna kırılır bu dediğim alet mekik+barfix+arka kol+şınav çekmeni sağlıyor internetten 25-35 arası bulursun şınav çek bol bol kendine program yapıp sadık kal ve her antremandan sonra proteinli besinler tüket.

Beyler benimde omuz sorunum var darlar geliştirmem lazım tama güç kuvvet varda birader omuz yok omuz nasıl yapıcam dambıl falanda yok

kardes evde tabi çalışırsın bi sakıncası yok ama 5 kg de olsa sakın gaza gelip ne kadar fazla kaldırırsam o kadar şişer mantığıyla kaslarını yırtarsın. buda minimum 3 gün sürer. bu süreç içerisinde bir laptobu kucağına almaya bile zorlar... ben çok bu hatayı yaptım sende yapma. ama evde çalışmakla salonda tüm bölgeleri ölçülü şekilde çalışmanın arasında çok fark var. dediğim gibi ciddiysen ayda 50 tl'ye kıyar salona yazılırsın. ciddi değilsen bir ay geçmeden zorlanır sıkılırsın... vakit değerli kaybetmemeni öneririm. ha ayda 50tl ama protein alman gerek bunun yüzünden çok masraflı bir spor kas gelişiminden başka hiçbir getirisi yok. maddi durumun kötüyse zaten hiç vücut yapıcam diye girme bu işlere... anca pazuların şişer bide mekikten dolayı baklava oluşur başkada bişey yapamazsın...

Beyler benimde omuz sorunum var darlar geliştirmem lazım tama güç kuvvet varda birader omuz yok omuz nasıl yapıcam dambıl falanda yok

yüzmeye gidebilirsin.

Geri