• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vücut Geliştirme

tamam bende alıcam ya ve 3 barfiks nedir arkadaşım sen mafolmuşsun ben rahat şuan 20 çekerim :D
hacı bu p90x'in ne gibi bir ayrıcalığı var yani normal programımı bırakıp ona geçmem için ekstra ne veriyor bana? Çok duydum ama araştırmadım hiç bunu programım olduğu için,özetler misin?

Senin boy-kilo kaç?
1.83 boy 70 kilo

----------

hacı bu p90x'in ne gibi bir ayrıcalığı var yani normal programımı bırakıp ona geçmem için ekstra ne veriyor bana? Çok duydum ama araştırmadım hiç bunu programım olduğu için,özetler misin?
cihan ben ilk resimlere baktım tabi yıl 2013 dolayısıyla fake dedim sonra video izledim onlarada fake dedim baktım sitede bi video koymuşlar deneme amaçlı bi bakalım dedim indirdim hareketlerin hepsinde çalıştığın kas yeri fena şekilde yanıyor 2 hafta sonra diyet yapmadığım halde ve protein tozu felanda almadım sadece deneme amaçlı yapmıştım üstteki kaslar belirginleşti bende setini almaya karar verdim gerçekten zor ama sonucu mükemmel olan bir fittnesi programı

1.83 boy 70 kilo

----------

cihan ben ilk resimlere baktım tabi yıl 2013 dolayısıyla fake dedim sonra video izledim onlarada fake dedim baktım sitede bi video koymuşlar deneme amaçlı bi bakalım dedim indirdim hareketlerin hepsinde çalıştığın kas yeri fena şekilde yanıyor 2 hafta sonra diyet yapmadığım halde ve protein tozu felanda almadım sadece deneme amaçlı yapmıştım üstteki kaslar belirginleşti bende setini almaya karar verdim gerçekten zor ama sonucu mükemmel olan bir fittnesi programı
Neyse ben kendi programıma devam ozaman alıştık bozmayalım :D

Geri