• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Watch Dogs Oyun İçi İnceleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
maxigamebanner1.png

*Oyun içi objeler güzel işlenmiş*

*Araba sürüşü aynı tür diğer oyunlara göre zor. Bu oyunun genel oynanış zorluğuna katkıda bulunuyor. Aynı durum polislerden kaçmayı da zorlaştırıyor.*

*Araba kaza sisteminde bir kaç eksikliğe rastladım. Kesin olarak çarptığıma emin olduğum bir kaç arabanın yanından geçip gittim.*

*Diğer şehir unsurları de güzel işlenmiş, gerçek anlamda şehir havası verilmiş. Oynarken havayı hissedebiliyoruz.*

*Gölge ve ışık kombinasyonu da tatmin edici.*

*GPS ve harita sistemi GTA kriterlerinde*

*Araba kalitesi çok eliştirilmesine rağmen araba kalitesi GTA IV'den daha iyi, GTA V kadar iyi değil. Ama GTA V'in henüz Pc için uygun olmadığını da göz önünde bulundurursak. Başı çekenin Watch Dogs olduğu söylenilebilir.*

*Oyunun büyük bir bölümü hacking üzerine o yüzden bu tür görüntülere hazırlıklı olmalısınız.*

*Oyun sesleri de olabildiğince gerçekçi, araba kalkış sesi dahil ayrıntılar göz önünde bulundurularak hazırlanmış.*

*Kırmızı ışıkta geçerken bile polisin peşinize düşme ihtimali var, oyunda hacking sistemi hakim olduğu için trafik ışıklarını hackleyerek geçerken yeşil olmalarını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca araba çalmadan önce arabanın içindeki kişinin tüm kimlik bilgilerine ve yıllık gelirine ulaşabiliyorsunuz. Eğer yüksek gelirli birinin arabasını çalarsanız çalar çalmaz 911'i arıyor ve polis peşinize düşüyor.*

Oyun hakkında genel görüşürüm şu şekilde; GTA IV ve Sleeping Dogs'dan beri bu türde ve pc platformuna sunulan en iyi oyun diyebilirim. GTA V'in ne zaman pcye uyarlanacağı hakkında bir bilgimiz olmadığı için şimdilik Watch Dogs benim için sıranın başını çekiyor. Herkese iyi forumlar dilerim.

Şöyle bir şeyler var.İnfamous Second Son grafikleri w.dogs'dan daha iyiymiş. ^^

oyunu çıkış tarihinden 3 gün önce aldım oyun güzel fakat multisi çok boş yapacak hiçbirşey yok asla gta v ile kıyaslanamaz fakat yeni bir soluk olmuş arabalara gelecek olursak parçalanma diye birşey neredeyse yok
araç fizikleri ise arcade seviyede asla gta 4 ün yanına bile yaklaşamaz bu konuda

hangi paketini aldın sen bu oyunun playstoreden falan baktımda niyetlendim bende almaya ama kendimi tutup kpss den sonra almalıyım :D

maxigamebanner1.png

*Oyun içi objeler güzel işlenmiş*

*Araba sürüşü aynı tür diğer oyunlara göre zor. Bu oyunun genel oynanış zorluğuna katkıda bulunuyor. Aynı durum polislerden kaçmayı da zorlaştırıyor.*

*Araba kaza sisteminde bir kaç eksikliğe rastladım. Kesin olarak çarptığıma emin olduğum bir kaç arabanın yanından geçip gittim.*

*Diğer şehir unsurları de güzel işlenmiş, gerçek anlamda şehir havası verilmiş. Oynarken havayı hissedebiliyoruz.*

*Gölge ve ışık kombinasyonu da tatmin edici.*

*GPS ve harita sistemi GTA kriterlerinde*

*Araba kalitesi çok eliştirilmesine rağmen araba kalitesi GTA IV'den daha iyi, GTA V kadar iyi değil. Ama GTA V'in henüz Pc için uygun olmadığını da göz önünde bulundurursak. Başı çekenin Watch Dogs olduğu söylenilebilir.*

*Oyunun büyük bir bölümü hacking üzerine o yüzden bu tür görüntülere hazırlıklı olmalısınız.*

*Oyun sesleri de olabildiğince gerçekçi, araba kalkış sesi dahil ayrıntılar göz önünde bulundurularak hazırlanmış.*

*Kırmızı ışıkta geçerken bile polisin peşinize düşme ihtimali var, oyunda hacking sistemi hakim olduğu için trafik ışıklarını hackleyerek geçerken yeşil olmalarını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca araba çalmadan önce arabanın içindeki kişinin tüm kimlik bilgilerine ve yıllık gelirine ulaşabiliyorsunuz. Eğer yüksek gelirli birinin arabasını çalarsanız çalar çalmaz 911'i arıyor ve polis peşinize düşüyor.*

Oyun hakkında genel görüşürüm şu şekilde; GTA IV ve Sleeping Dogs'dan beri bu türde ve pc platformuna sunulan en iyi oyun diyebilirim. GTA V'in ne zaman pcye uyarlanacağı hakkında bir bilgimiz olmadığı için şimdilik Watch Dogs benim için sıranın başını çekiyor. Herkese iyi forumlar dilerim.

torrent silinmiş emre sendekini atman gerekiyor bize indirmemiz için forumdaki konuda olan link kırık

Trackerlar bazardan Allah korusun nazardan varmı isteyeeen :D

Edit: 8Mbit Kullanıyorum Fiberim yok :(

Lomk lazım link yalniz oyunda herşeyi hackkemek kötü gibi olmuş sanki yoldan geçtiğin köprüyü bile hackliyorsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri