• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Watch Dogs Oyun İçi İnceleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Trackerlar bazardan Allah korusun nazardan varmı isteyeeen :D

Edit: 8Mbit Kullanıyorum Fiberim yok :(
sağllammı o torrent versene linki bizim forumdaki kırık

----------

Lomk lazım link yalniz oyunda herşeyi hackkemek kötü gibi olmuş sanki yoldan geçtiğin köprüyü bile hackliyorsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
deniz aynı soru senin içinde geçerli varsa sağlamı verin bana

Ben link lazim diyorum sen sağlam varsa ver diyorsun :D bulan linki atsin da Indirelim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi uyandım beyler torrent isteyen özelden yazsın bana atayım site reklamı olmasın

Edit: Bu arada halen inmemis bu trackerlar net hızına baglımı isroda 8'li partim var Down Speed 800KB den 80'e düşmüş neden böyle oldu :(

Nazar değdi ha 50-70 kb gecmiyor niye böyle oldu la ':(

20DK oynadım optimizasyon denen bir şey yok.Tamamen konsol odaklı bir oyun.PC için birçok yama gerekecek.
Araç kullanımı ise felaket.Oyun Sleepping Dogs kopyası.
Yüksek ayarlarda, texture high ortalama 35fps araçlarda 10-20-15 gidip gidip duruyor.

Geri