• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World Of Warcraft Soru ve Cevapları[Online Destek]

Wow'da daha yeniyim 50 lvl oldum arkadaş bana winterspringe gitmemi söyledi ama winterspringe nası gidiceğimi bilmiyorum oraya giden bi fligh master yok dağların arasında biryerde sanırım orayı görünce açılcak flight master ama bi gidemedim dağların etrafında dolaşdım baya vakit kaybettim ama bi türlü winterspringe giremedim.Yani sorunum winterspringe gidememek umarım bi yolunu biliyorsundur :)

Şimdi Yeni olarak Cataclysm Geldi Ben oyunu kurdum Cataclysm 4.3.0 Oldu ben Versiyonu 3.3.5 e düşürmek istiyorum bir çözüm yolu varmı acaba?

Kardeş ben yeni başladım 0dan başladım hiçbirşey bilmiyorum anca 45 lv oldum atım eşeğim var fakat görevlerde bitti gidiyorum gidiyorum saçma sapan yerdelere geldim paladin actım bi tane takılıyorum fakat hiç zevk alamadım oyundan su ana kadar ne yapmam gerek acaba?

Kardeş ben yeni başladım 0dan başladım hiçbirşey bilmiyorum anca 45 lv oldum atım eşeğim var fakat görevlerde bitti gidiyorum gidiyorum saçma sapan yerdelere geldim paladin actım bi tane takılıyorum fakat hiç zevk alamadım oyundan su ana kadar ne yapmam gerek acaba?

sanırım 50 veya 55 lvl de death knight olabiliyorsun 45 lvl charına devam et bence nasıl bişey bilmiyorum ama farklı oynayısa sahip diye biliyorum

sanırım 50 veya 55 lvl de death knight olabiliyorsun 45 lvl charına devam et bence nasıl bişey bilmiyorum ama farklı oynayısa sahip diye biliyorum

55lvde did kınayt açılıyor fakat ben daha blood elf paldin'i çözemedimki onu nasıl oynayayım hiç birşey bilmiyorum pvp ise yoldan geçerken adam denk gelirse tıklıyorum kabul ederse kesiyo genelde beni :D

Can bırak olum şu oyunu ya :D Bilmiyon zaten anladığım kadarıyla,gel başka yerlere yelken açalım :D

Olm srodan sıkıldım bu çok iyi dediler gel takılak dediler gittim,hiç bi zevk alamadım şu ana kadar :DZar zor lv atlamaya çalışıyorum pvp bile doğru düzgün yapamadım, daha başka da oynıcak oyun yokki adam gibi ^^

Olm srodan sıkıldım bu çok iyi dediler gel takılak dediler gittim,hiç bi zevk alamadım şu ana kadar :DZar zor lv atlamaya çalışıyorum pvp bile doğru düzgün yapamadım, daha başka da oynıcak oyun yokki adam gibi ^^

Bende srodan sıkılıp bu oyuna başladım. Bence çok zevkli ama zamanla öğrenecez işte :'(

ben private serverde oynuyorum molten wow. Eğer sen orjinalini oynuyosan hiç bozma devam et bence :pro

Geri