• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WoW Delisi İnsan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enderby
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu adamın wowa 500 dolar ödemesi yerine wow un bu adama para ödemesi gerekir :)

ya bırak ben bu oyuna 500 doları bırak silkroadda 5 k bile vermem:S

adam zengin yaw .. WoW Sro dan çok daha iyi bir Oyun . Grafikleri harika . dünyanın en iyi oyunu bence . paralı olmasıda çok güzel .. niçin diye sorucaksınız

bütün "çocuklar"(genelde 9-14 yaş arası oluyor) oyuna girdikleri zaman ana bacı avrat düz giriyolar en küçük bi sebepten dolayı . WoW u oynayan çoğunluk üniversite topluluğu .. ayda 10-15$ yatırmayı gözden çıkarabiliyorlar çünkü ailelerinden yahut çalışarak aldıkları bir gelir var . çocukların belli bir geliri olmadığı için ve oynun boyutu büyük olduğu için abi bırak ya 1 ay alırım 2. ay açamam char banlanır vs:D espriler var ..

hee bunuda söylüyorum .. eğer charınız soyulursa gm e 1 msj attığınız an ilgileniyor .. ;)

sro gibi hi this is gm gargamel pembe yazılara dikkat edin vs. vs. diyip /exit yapmıyor =))

onun için çok güzel bir oyun ROM deniycem wow tarzıysa çok tutulur 4GB olduğuna göre grafikleri harika olması gerekiyor .

Adam bence aşırı derecede zengin işini sekretere falan devrediyor adam kendisi WoW oynuyor

wowa baglanmamak mumkun değil sabah 7'den öteki sabaha 6 ya kadar hergun kasardım charımı 1 saat yatar yarım saat yemek yer sonra tekrar baslardım oyuna 4 hafta kadar kastım bir 78 priest 80 blood elf dk 75 level de roguem var param bitince bırakmak zorunda kaldım:DSonra çalışmaya başladım pre için tabi o arada da okul kaynadi en sonunda birakabildim yazdan yaza oynuyorum artık

1. bu fotograf için yazılan herşey yalan ve uydurmadır.Daha once bu yazılanı heralde 4-5 sene once gormuştum üstüne hemen zaten yalan oldugu ortaya çıktı.
2. Bir insanın neden 36 adet account u olur. Saçma o kadar account u kontrol edemez.

Ancak 5 ve 10 luk multi box denilen birşey var kendisi bir yazılım. Bir pc üzerinden 5 yada 10 accounta aynı hareketleri yaptıran bir sistem.

Ne işe yarar bu sisitem? şu işe yarar Multi box kullanan kişiler banlanmazlar sebep hack yada oyunculuğu yok eden bir program olarak görülmez. Çünkü aslında 1 karakteri yönetir diğer karakterler yönetilen karakter ile aynı şeyleri yapar. Mesela 5 tane Shaman karakter açar kişi multi box ile bütün questleri yapar dungeonlara girer kasar. Top lvl olduktan sonra Arena ya girer.Arena 2v2 3v3 ve 5v5 olarak ayrılmıştır. 2v2 ve 3v3 kişi azlığından senkron sorunları yaşamadan güzel güzel 3 e 3 kapışırsınız. Ancak 5v5 de 5 tane elemantal shaman size chain lightning attığında bir bakmışsınız grubunuzdan 2 kişi yok. :)

Burdan çıkarı nedir?
şudur. 4 charını mutli box ile arenaya sokarken bir tane arena puanı düşük birini gold karşılığı takımına alır ve onun arena ratingini yükseltir.Bu da hem adamın hemde rating kasılanın işine gelir. Peki multi box a karşımıyız. Tabiki karşıyız.

Ayrıca silkroad wow un %1 i kadar iyi olsa ("Abi oyun sonuçta bağımlı olmayın ben bağlıyorum bota işime gücüme bakıyorum" diyen zekiler ortaya çıkmaz.Onlara da sorum şu bre kardeşim madem botta madem işine gücüne bakıyosun o zaman sen oyun oynamıyorsun ki! Sen sadece boşuna elektrik yakıyosun.)Karşılaştırmayın artık şu silkroad u wow ile.

1. bu fotograf için yazılan herşey yalan ve uydurmadır.Daha once bu yazılanı heralde 4-5 sene once gormuştum üstüne hemen zaten yalan oldugu ortaya çıktı.
2. Bir insanın neden 36 adet account u olur. Saçma o kadar account u kontrol edemez.

Ancak 5 ve 10 luk multi box denilen birşey var kendisi bir yazılım. Bir pc üzerinden 5 yada 10 accounta aynı hareketleri yaptıran bir sistem.

Ne işe yarar bu sisitem? şu işe yarar Multi box kullanan kişiler banlanmazlar sebep hack yada oyunculuğu yok eden bir program olarak görülmez. Çünkü aslında 1 karakteri yönetir diğer karakterler yönetilen karakter ile aynı şeyleri yapar. Mesela 5 tane Shaman karakter açar kişi multi box ile bütün questleri yapar dungeonlara girer kasar. Top lvl olduktan sonra Arena ya girer.Arena 2v2 3v3 ve 5v5 olarak ayrılmıştır. 2v2 ve 3v3 kişi azlığından senkron sorunları yaşamadan güzel güzel 3 e 3 kapışırsınız. Ancak 5v5 de 5 tane elemantal shaman size chain lightning attığında bir bakmışsınız grubunuzdan 2 kişi yok. :)

Burdan çıkarı nedir?
şudur. 4 charını mutli box ile arenaya sokarken bir tane arena puanı düşük birini gold karşılığı takımına alır ve onun arena ratingini yükseltir.Bu da hem adamın hemde rating kasılanın işine gelir. Peki multi box a karşımıyız. Tabiki karşıyız.

Ayrıca silkroad wow un %1 i kadar iyi olsa ("Abi oyun sonuçta bağımlı olmayın ben bağlıyorum bota işime gücüme bakıyorum" diyen zekiler ortaya çıkmaz.Onlara da sorum şu bre kardeşim madem botta madem işine gücüne bakıyosun o zaman sen oyun oynamıyorsun ki! Sen sadece boşuna elektrik yakıyosun.)Karşılaştırmayın artık şu silkroad u wow ile.

Doğru dedin,kimisi paralı olduğu için,kimisi de grafikleri çizgi filme benzeterek bahane arıyolar.Milletimiz tek düze oyunları sevdiği için WoW saçma geliyo onlara...

aynen wowu hiç oynamamişlar ondan boyle silkroad super wow kotu atıp duruyorlar paranız yoksa wowun private serverını deneyin sroyu metin 2 yi:D

Geri