• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WOW Oynayan Var mı?

En boş grafik sahip oyunlar Knight Silkroad MT2 Sebebleri yerinde saymalari Bkz: Lol belkide gelişmekte ve gelişicek olan tek oyun ilk ve şuanki hali arasinda çok var
Wow cidden hikaye bakimindan en geniş oyun
Pubg diye bir oyun cıktı yeni nesil GameComputer var o oyunda kasiyor
Kisaca
MT2 SRO KN Gibi oyunlar eski tarj ve yeni nesil oyunlarla karşilaştiralamaz

Karşılaştırılamaz ? Güldürme beni :) Ben 14 senedir oynuyorum Silkroad ve onun gibi bi grafik sahibi oyun bilmiyorum .. Genclik oyunumu yeni nesil sacma sapan lol vb oyunlarla kimse eş değer tutamaz .. , He diyorsunuz niye boyle diyon ? Şuan buraya yorum atanların hepsi silkroad piyasasından para yemiş insanlar .. Boş muhabbete gerek yok silkroad gibi grafikli oyun getirin karşıma ama tıpa tıp aynısı olucak .

Karşılaştırılamaz ? Güldürme beni :) Ben 14 senedir oynuyorum Silkroad ve onun gibi bi grafik sahibi oyun bilmiyorum .. Genclik oyunumu yeni nesil sacma sapan lol vb oyunlarla kimse eş değer tutamaz .. , He diyorsunuz niye boyle diyon ? Şuan buraya yorum atanların hepsi silkroad piyasasından para yemiş insanlar .. Boş muhabbete gerek yok silkroad gibi grafikli oyun getirin karşıma ama tıpa tıp aynısı olucak .

İçip mi girdin ? neden eş değer tutulamaz bu oyunlar daha popiler ve daha iyi grafik sahip diyemi ? Overwacth Pubg sana 100lerce oyun sayalarim suan silkroad piyasada adi bile yok

İçip mi girdin ? neden eş değer tutulamaz bu oyunlar daha popiler ve daha iyi grafik sahip diyemi ? Overwacth Pubg sana 100lerce oyun sayalarim suan silkroad piyasada adi bile yok

Hahahah :) Ben piyasa mı dedim kardeşim ? Ne grafiği var bi göstersene allah aşkına silkroad'a benzeyen grafik söyle başlim ...

Guild War
Job
Arena
CTF

Bunları yapabileçeğim bir oyun varmı yok , ozaman niye boş konuşuyorsun anlamış değilim neyse iyi akşamlar tartışmaya gerek yok herkes kendi bildiğini okur .

Wow da oynayamazsın benden demesi. Silkroadın grafikleri güzel, bir çok Silkroad oyuncusu grafikleri mükemmel olan oyunlarda oynamayı seçer, Archeage Online oyununa bak derim bilgisayar alayım kendime çok iyi, kesinlikle ve kesinlikle bir daha Silkroad oyununun suratına bakarsam namerdim. Neyse bak derim ona, wow bende denedimde kaç senelik oyun, sevmedim.
O nasıl bir bakış açısı? Asıl oyuncu, grafiklere değil oyunun hikayesine önem verir.

WoW bana göre gelmiş geçmiş en iyi mmorpg dir işte tam da bu yüzden oynama derim. Öyle güzel tasarlanmış ve yapılacak şeyler o kadar çok ki ister tüm gün pvp yaparsın ister raidlere koşturur pve kasarsın gear dizersin ister achievement kasıp acayip mountlara sahip olursun prestijin olur ister kenarda bir gölde yalnız başına balık tutarsın istersen guild memberlarla ateş yakıp etrafında sohbet edersin rp guildleri için geçerli özellikle yani yapılacak şeyler sınırsız gibi :) Bir süre sonra oyun hayatın oluyor

Silkroad kadar olmasada akıcı bir oyun yapısına sahip :D :D

Silkroaddan önce açılmış ve hala ayakta olan bir oyun . herşeyi geçtim bu bile oynamaya değer çoluk çocugun eline düşmemiş bir oyun . :)

daha önce oynadım, bence on numara oyun ve üstelik popülerliğini de kaybetmiş değil

Oh, my sweet summer child. What do you know about fear? Fear is for the winter, when the snows fall a hundred feet deep. Fear is for the long night, when the sun hides for years and children are born and live and die all in darkness. hahaha iyiymiş

Geri