• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xara 3D Text Effect Dersleri [Resimli - Her Seviyeye Uygun]

Pc'm iyi olsa team ile bağlanır iki dakkada yapardım. Şimdi bir tane client açık pc felç :)

----------

Bir sonraki dersimizde buna benzer bir çalışma yapacaz. İl kdersde menüyü öğrendiğiniz için ikinci derste menüler üzerinde çok durmayacam. Ama baya text effect dersi eklemeyi düşünüyorum :
colorful_3d_text.jpg

Evet o bende onu halledemedim daha doğrusu tam gözükmedi güzel durmadı bu yüzdende gerekli yerde programı ekledi full olanını(azsonra biter).
Vallahi bu xara konulardına ihtiyaç vardı gerekli araçlarla beraber yayınlarsan yada toplu kaynak download olarak seçip halledersek çok daha kullanışlı olur.
debf719e.png

Evet. Arkasındaki Resim varya.

=>Xara'daki yazını resimde gösterdiğim boyutta kaydet.

=> Photoshop'u aç. Ardından örneğin 700x500 boyutunda transparent saydam şekilde oluştur.

=> File > Place diyerek kaydettiğin yazıyı ps'ye al.

=> Aldığın yazı layer menüsünde gözükecek.
9684ctfb.png

=> Ardından yine file>place diyerek vectoru psye al. Aldığın vectorda layer menüsünde gözükecek. Vector layerini sürükleyerek text layerinin aşağısına çek. Ve boyutu ayarla.
bio9csm3.png

----------

Evet o bende onu halledemedim daha doğrusu tam gözükmedi güzel durmadı bu yüzdende gerekli yerde programı ekledi full olanını(azsonra biter).
Vallahi bu xara konulardına ihtiyaç vardı gerekli araçlarla beraber yayınlarsan yada toplu kaynak download olarak seçip halledersek çok daha kullanışlı olur.
debf719e.png

Güzel olmuş ilerde her şeyi halledecez inş :beer

Renderlarla çalışmaya başladım arkadaşlar uygun renderlarla 3D çalışmalar birlikte çok güzel oluyor örnek eklerim az sonra :)
@TheOttaman - Video çekmene uplaod'a yardım edebilirim.

hacım ben yazıyı hazırladım sana versem karanlık bi efect uygulama şansın varmı :) yada ne fontla yapıcağını söliyim sen ayarla olmamı :)

Geri