• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xperia Z1 Ultra

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Bugün sabahın 10unda can sıkıntısına bimekse gittim gezmek için dedim bakayım ne var ne yok gözüme bir telefon takıldı.
Sony Xperia Z1 Ultra C6833 Black modeliydi ve yaklaşık 30 dk boyunca telefonu inceledim gayet hoşuma gitti..
Özellikle 6.4 inç boyutu ve fiyatının 2.000 lira oluşu beni cezbetti.
Sizce bu telefon nasıldır inceledim ama bir de size sorayim dedim..

Gidip o fiyata S5 alın demeyin zaten samsung kullaniyorum sıkıldım LG G2 de almam.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xperia z ultra olmasın o z1 ultra çıkmadı diye biliyorum ben

HTC - LG bunlara para vermem.

Ya sony ya samsung ya Iphone
Samsung zaten kullanıyorum sıkıldım.
Iphone 6 almayı düşünüyordum ama bu telefon çok cezbetti beni fiyatı da uygun acaba Z1 Ultra çıkar mı ?

Çıkma ihtimali yüksek.

Fakat sen niye ulturaya bu kadar taktın? ve Niye LG ve HTC hayır ?

Ultra'yı bugün öylesine 30 dakika boyunca test etme fırsatım oldu, hayran kaldım.

Sadece o telefonları sevmiyorum :)

Sana bişey söyliycem fakat inanmazsın ama 30 dakikalık heves için bence paranı heba etme.Telefon 6.4" kamerası tasarımı lensi kalite gayet mükemmel fakat 6.4" olması işi bozar sana diyim ve ayrıca telefonu 30 dk kullanmakla tam anlayamazsın.Yani illa ki telefonu aldıktan sonra sana bi sıkıntı çıkartıcaktır çıkartmasa bile sen öyle hissediceksin.

Sana demem o ki iyice bir düşün.Tavisyemi alıcak olursanda Nokia,HTC,iPhone'u göz önünde bulundur.Hatta bilhassa LG G3'ü çünkü birçok ek özelliği olucak.

Arkadaş aldı bizim çok övüyordu bu telefonu ama hevese geçti artık pek kullanışlı bir telefon olmadığı söylüyor.

Geri