• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xperia Z1 Ultra

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende sony xperia z var , kullaniyorum memnunum onun bence için sony almak mantıklı her türde memnun ediyor. Fakat xperia z ultra çok büyük bir telefon ilk gördüğünde çok seversinde sonradan o büyüklük sana zarar verir bence ultra alma. Z1 veya Z2 al bu alet çok büyük başta hoşuna giderde daha sonra yaşam standartında çok büyük bir telefon olur ve kullanışlı olmaz. Fikrim bu

Bende sony xperia z var , kullaniyorum memnunum onun bence için sony almak mantıklı her türde memnun ediyor. Fakat xperia z ultra çok büyük bir telefon ilk gördüğünde çok seversinde sonradan o büyüklük sana zarar verir bence ultra alma. Z1 veya Z2 al bu alet çok büyük başta hoşuna giderde daha sonra yaşam standartında çok büyük bir telefon olur ve kullanışlı olmaz. Fikrim bu

Şuan S4 kullanıyorum ve telefon bana küçük geliyor, bu yüzden büyük ekranlı telefon istiyorum.
Bu telefonu almadan önce Mega alacaktım fakat bir heves S4 aldım memnun değilim, çünkü küçük geliyor.
Dün 30 dakika boyunca Ultra'yı inceledim gayet güzel geldi, amacım da büyük telefon almak zaten.

Şuan S4 kullanıyorum ve telefon bana küçük geliyor, bu yüzden büyük ekranlı telefon istiyorum.
Bu telefonu almadan önce Mega alacaktım fakat bir heves S4 aldım memnun değilim, çünkü küçük geliyor.
Dün 30 dakika boyunca Ultra'yı inceledim gayet güzel geldi, amacım da büyük telefon almak zaten.

Sana kalmış birşey. Sony xperia z1 ultra çıkmayacak diyorlar. Çünkü sony z serisini çok hızlı geliştirdi sadece 2 yılda 3 tane z çıkarttı z , z1 , z2 çıkarsa Z2 Ultra çıkacaktır. Fakat Z Ultra dan pek umduklarını bulamadıklarını okumuştum bir yerden , bunun yüzünden belkide z2 ultra veya z1 ulta çıkartmazlar :/ ama gende bi araştır de eğer ki z1 ultra veya z2 ultra çıkacaksa onları bekle z ultra biraz eksik geliyor artık

Valla deniz illaki büyük telefon alacağım diyorsan Note 2-3 felan al derim. Çünkü herkesin dediği gibi, çok büyük bir telefon. Fakat yanımda her zaman çanta olacak, çantanın içine koyup öyle taşırım diyorsan sıkıntı yok al derim. Bende note 2 var 5.5'' ekran var cebime felan anca giriyor. Gel gelelim 6.4'' telefondan bahsediyoruz ve cebe gireceğinden pek emin değilim. Girse bile ciddi rahatsızlıklar verir sen hareket halindeyken. Çanta kullanacaksan al derim, kullanmayacaksan önermem. Çünkü telefonun işletim sisteminden önce rahatlığı ve konforu gelir. İşletim sistemi veya telefonun özellikleri iyi olduğu için onu göz ardı ediyorum ve rahatlık, konfora bakıyorum. Kullanımı büyük olduğu için kolay ve zevkli olur, bendede note 2 var ve gayette keyif veriyor kullanımı. Ama 6.4'' cebe girerken, çıkarırken vb. gibi durumlarda rahatsız edebilir veya elinden düşüp telefonun ekranının tuz buz olmasına neden olabilir bunları bir düşün derim.

Valla deniz illaki büyük telefon alacağım diyorsan Note 2-3 felan al derim. Çünkü herkesin dediği gibi, çok büyük bir telefon. Fakat yanımda her zaman çanta olacak, çantanın içine koyup öyle taşırım diyorsan sıkıntı yok al derim. Bende note 2 var 5.5'' ekran var cebime felan anca giriyor. Gel gelelim 6.4'' telefondan bahsediyoruz ve cebe gireceğinden pek emin değilim. Girse bile ciddi rahatsızlıklar verir sen hareket halindeyken. Çanta kullanacaksan al derim, kullanmayacaksan önermem. Çünkü telefonun işletim sisteminden önce rahatlığı ve konforu gelir. İşletim sistemi veya telefonun özellikleri iyi olduğu için onu göz ardı ediyorum ve rahatlık, konfora bakıyorum. Kullanımı büyük olduğu için kolay ve zevkli olur, bendede note 2 var ve gayette keyif veriyor kullanımı. Ama 6.4'' cebe girerken, çıkarırken vb. gibi durumlarda rahatsız edebilir veya elinden düşüp telefonun ekranının tuz buz olmasına neden olabilir bunları bir düşün derim.

Sony genel anlamda sağlam bir telefon ve Samsung kadar camının kırılma olasılığı düşük tabi duruma göre değişir.
S4 - Note 2 - Note 3 bunların hepsini kullanma şansım oldum fakat Samsung artık gözümden düştü.
Iphone 6 alacaktım ama o da hemen hemen S4 boyutlarında olacağı için Sony Xperia Z Ultra gerçekten beğendim :)

Arkadaşlar ben bir telefon hakkinda görüş önerilerinizi bekliyorum gidipde bana alamayacağım markalari önermeyin sizden sadece tek istekte bulundum Sony ve Xperia Z Ultra hakkındaki görüşlerinizi istedim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deniz ultrasını bekleme normalini al büyütmek ameliyatla mümkün diye biliyordum kardo :D

Sizin saçma sapan geyiklerinizle uğraşmıyorum ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.

Sizin saçma sapan geyiklerinizle uğraşmıyorum ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.

adam senin açından düşünüp cevap veriyor sana iyilikte yaramıyor:D adam diyorki büyük alet sevsende bulduğunu al ameliyatla büyülttürürsün diyor bütün teknolojik çözümleri sunmuş önüne teşekkür edeceğine... :D (o değilde kazara ben bir fail yapsam bayağı dalga geçecek kişi birikti:D)

Şuan yetki olsa toptan headshot tu ama :D

adam senin açından düşünüp cevap veriyor sana iyilikte yaramıyor:D adam diyorki büyük alet sevsende bulduğunu al ameliyatla büyülttürürsün diyor bütün teknolojik çözümleri sunmuş önüne teşekkür edeceğine... :D (o değilde kazara ben bir fail yapsam bayağı dalga geçecek kişi birikti:D)

İyide birader önemli olan büyüklüğü değil işlevi ki sende mesela biri 6 inç ama işlemcisi 2 ghz ramı 2gb diğeri 8 inç ama ramı vs düşük iş görmez yani o tad falan vermez kullanırken oyun oynucan kasıcak falan yok olmaz yani.

Geri