• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yabancı dizi tavsiyeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
Yabancı dizilere başlamayı düşünüyorum ne önerisininiz? Teen Wolf şu An aklımda var game öf thrones da olabilir
İzlemek için Legal site de öneriseniz sevinirim Tvyo dışında olsun

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

game of thrones spoiler veririm dizinin bütün kitaplarını okudum ama banlarlar :D şaka bi yana gmae of thrones izlemiyorsan büyük bir kayıp demektir ;)

Supernatural - Arrow ve izlemediysen Prison Break öneririm

Vikings , Game of thrones ben bunları izliyorum , gerçekten sürükleyici ve kaliteli diziler. Kendi adıma tavsiye edebilirim...

Supernatural
Breaking Bad
Sherlock
Hannibal
Agents of S.H.I.E.L.D. (bu da bayağı sarıyor ya, öyle can sıkıntısına bakıyordum bir ara :) )

Game of Thrones yakın zamanda yeni sezonuna başlıyor. Gerçekten izlememek büyük kayıp.

Gel gelelim, favorim Person of Interest'e. Diyecek bir söz bulamıyorum. Bu şaheser yapımı sözcüklerle anlatamam :)

Günümüz gençlerine hitap eden aşk meşk tarzı ise Arrow.

Game of Thrones- Da Vinci Demon's-The Walking Dead-Vikings-Teen Wolf-Breaking Bad-Arrow hepsini izleyebilirsin :D

ooo dizi dedin mi bana geliceksin 15tane falan güncel dizi takip ediyorum bitenleri saymadan :D ne tür bişey istiyosun komedi-macera-aksiyon-doğaüstü güçler falan :D

Tam Bir Yabanci Dizi tutkunuyum.Favori dizilerimi önerebilirim.

-Game Of Thrones (Kesinlikle İzlenmeli)
-Vikings
-Spartacus
-Arrow
-The Walking Dead

Game of Thrones yakın zamanda yeni sezonuna başlıyor. Gerçekten izlememek büyük kayıp.

Gel gelelim, favorim Person of Interest'e. Diyecek bir söz bulamıyorum. Bu şaheser yapımı sözcüklerle anlatamam :)

Günümüz gençlerine hitap eden aşk meşk tarzı ise Arrow.
Arrow için aşk-meşk derken? hiçte öyle değil özellikle 2.sezon , 1.sezona göre kat kat daha iyi

How I Met Your Mother
Game of Thrones
Supernatural
The Walking Dead
Person of Interest
Orphan Black
Black Sails
Suburgatory

Ulen hepiniz arızalısınız tek bir sağlam kişi mi olmaz :D

Adam konu açmış dizi önerisi istemiş ama ne tür dizi istediğini söylememiş, sadece 2 dizi ismi yazmış o tür mü demek istemiş artık orası belirli değil ve legal site istemiş. Legal dizi veya film izleme sitesi olmaz.

Konuya cevap yazanlarda direk kendi zevklerine göre kendi beğendikleri dizileri yazmışlar, olur mu böyle hiç ? Önce adama soracaksınız kardeşim sen ne tür dizi seviyorsun ona göre sana öneri yapalım diye... ama nerdeeee, direk yapıştır gitsin kendi beğendiklerini...

Eziksiniz hepiniz :D

Ulen hepiniz arızalısınız tek bir sağlam kişi mi olmaz :D

Adam konu açmış dizi önerisi istemiş ama ne tür dizi istediğini söylememiş, sadece 2 dizi ismi yazmış o tür mü demek istemiş artık orası belirli değil ve legal site istemiş. Legal dizi veya film izleme sitesi olmaz.

Konuya cevap yazanlarda direk kendi zevklerine göre kendi beğendikleri dizileri yazmışlar, olur mu böyle hiç ? Önce adama soracaksınız kardeşim sen ne tür dizi seviyorsun ona göre sana öneri yapalım diye... ama nerdeeee, direk yapıştır gitsin kendi beğendiklerini...

Eziksiniz hepiniz :D

Evet bakınız ben.Sormuşum ne tür istersin diye komedi,macera,dram :D

Geri