• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yabancı dizi tavsiyeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teen wolf
the walking dead
how i met your mother
game of thrones
vikings
black sails
hepsini izliyorum tavsiye ederim

The originals yeni başladı birşey kaçırmazsın başla derim ;)

person of interest
game of thrones
sherlock
breaking bad

hepsi de on numero dizi.

aramızda hiç mi suits izleyen yok. kimsede bahsetmemiş ama gerçekten güzel dizidir tavsiye ederim. diğer diziler için benim düşüncemde sizlerinkinden farklı deyil ancak komedi olarakda scrubs ve community önerebilirim.

Arrow için aşk-meşk derken? hiçte öyle değil özellikle 2.sezon , 1.sezona göre kat kat daha iyi
Bu kadar tutmasının sebebidir bence. Tamam senaryo falan iyi güzel fakat 1. sezonda bu sezonki kadar olmasa da aşırıya kaçıldı.

Arrow'un süper kahraman olduğunu yeni öğrendim ben mesela :D Marvel'in kahramanlarına verdiği havayı bunlar verememişler bence. Dövüş sahnelerinde de ara ara basit hatalar olmuyor değil.

HOMELAND!!!!!!!!!!!!!!

Açık ve net burada yazılan dizilerden çok daha bir iyi dizidir. Yemişim GoT'u, BrBad'ı...

Brody'in İranda ki o idamı yok mu o idamı... Aslında 1. sezonda öldürülecekti herif ancak hayranlar sağolsun garibanı az daha oynattılar. :pispis

Ulen hepiniz arızalısınız tek bir sağlam kişi mi olmaz :D

Adam konu açmış dizi önerisi istemiş ama ne tür dizi istediğini söylememiş, sadece 2 dizi ismi yazmış o tür mü demek istemiş artık orası belirli değil ve legal site istemiş. Legal dizi veya film izleme sitesi olmaz.

Konuya cevap yazanlarda direk kendi zevklerine göre kendi beğendikleri dizileri yazmışlar, olur mu böyle hiç ? Önce adama soracaksınız kardeşim sen ne tür dizi seviyorsun ona göre sana öneri yapalım diye... ama nerdeeee, direk yapıştır gitsin kendi beğendiklerini...

Eziksiniz hepiniz :D
Sonuçta tavsiye deneyimin bir ürünüdür, bir tür vermediyse genel olarak soruyor ve bizden genel olarak izlediğimiz dizilerden beğendiklerimizi tavsiye olarak istiyor, olayda anlamsız bir şey yok sensin ezik
:D

Ulen hepiniz arızalısınız tek bir sağlam kişi mi olmaz :D

Adam konu açmış dizi önerisi istemiş ama ne tür dizi istediğini söylememiş, sadece 2 dizi ismi yazmış o tür mü demek istemiş artık orası belirli değil ve legal site istemiş. Legal dizi veya film izleme sitesi olmaz.

Konuya cevap yazanlarda direk kendi zevklerine göre kendi beğendikleri dizileri yazmışlar, olur mu böyle hiç ? Önce adama soracaksınız kardeşim sen ne tür dizi seviyorsun ona göre sana öneri yapalım diye... ama nerdeeee, direk yapıştır gitsin kendi beğendiklerini...

Eziksiniz hepiniz :D

Oldu mu şimdi bu güzel kardeşim

Geri