• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Izleyecek dizim kalmadı :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Doğrusunu söylemek gerekirse listeyi gördükten sonra aklıma bişey gelmedi :D Ama öneriler için birkaç şey söyliyeyim. Prison Break; eğer sende benim gibi hapishane filmlerini (Esaretin Bedeli,Cehennemde gibi) seviyorsan filmin hapishanede geçen yerine kadar çok iyi sarar.Ama kendi adıma söyliyeyim hapishaneden sonraki kovalama bi zamandan sonra baydı beni sonra yine başka bi hapishaneye düşmüşlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Ama izlenilebilitesi yüksek :) Spartacus içinde şöyle söylim,kronolojik sırası sezonların çıkış sırasıyla farklı ama sende çıkış sırasıyla izle doğallığı bozulmasın bence. Bide Spartacusün hiç sıkmaz diyebilirim, kan-dövüş-savaş-sex-dialoglar felan derken bitirirsin yani güzeldir :)

Ooo Prison Break izlemediysen kesinlikle izle :D

Aha bunlarda çizgi-dizi :D
Teenage Mutant Ninja Turtles (Yeni bu, çizimler falan :D)
The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Avengers Assemble (Yeni başladı 2 bölüm yayınlandı henüz)
TRON: Uprising (Filmini izlediysen bunu da seversin büyük ihtimal. Tek sorun 2. sezonu henüz başlamadı, gerekli ilgiyi görmediğini düşünüyorlar)

Not: Avatar serilerine başlamak istersen bi ö.m at bana, bir kaç bilgilendirme yaparım :)

Prison Break izlemeden ölme. Bi günde 3.sezonu bitirmiştim.

Yok artık, 1 günde 3.sezonu nasıl bitiriyorsun ya. Ne kadar uzun bir gün o öyle :D :D

Edit: Merlin'i unutmuşum. İzlemediysen öneririm :)

Son düzenleme:
Ooo Prison Break izlemediysen kesinlikle izle :D
Anime önericem, ötekileri izlemişsin hep:D
Teenage Mutant Ninja Turtles (Yeni bu, çizimler falan :D)
The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Avengers Assemble (Yeni başladı 2 bölüm yayınlandı henüz)
TRON: Uprising (Filmini izlediysen bunu da seversin büyük ihtimal. Tek sorun 2. sezonu henüz başlamadı, gerekli ilgiyi görmediğini düşünüyorlar)

Not: Avatar serilerine başlamak istersen bi ö.m at bana, bir kaç bilgilendirme yaparım :)
Avatar anime değil der giderim :D (ama çok güzel bitirdim hepsini :D )

Amacim muhalefet olmak degil ama madem anime onerisi almiyicaksin neden izledigin animeleri yazdin !? Ne etkisi olucak dizi onerisinde :d

Prison break izlemediysen bende tavsiye ederim. Inanilmaz derecede surukleyicidir.
sadece o kadar ilgisini çekmediğini söylemiş öneri istemiyorum dememiş yada ben görmedim kaan.

ben yinede önereyim bi anime
Code Geass
29.jpg

10 Ağustos 2010'da, Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu'nun en yeni silahı olan "Knightmare Frame"e karşı hiçbir şey yapamaz ve istila edilir. Japonya’nın adı “Alan 11” olarak değiştirilir ve vatandaşlarına da "11'ler" adı verilir. Japonya'da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya’yı yok edeceğine yemin eder.

Savaştan yedi yıl sonra; Lelouch lisede okumaktadır. İçinde askeri bir sır barındıran kamyonu çalan teröristler yoldan çıkarlar. Lelouch, kontrol etmek için kamyonun yanına gider. Duyduğu ses yüzünden içine bakmak ister ama içeride mahsur kalır. Kamyon tekrar hareketlenir, üstelik peşlerinde Britanya özel kuvvetleri vardır. Teröristlerden Karen, Nightmare olarak adlandırılan dev robot ile karşı saldırıya geçer. Kaçmayı başaramayan Lelouch kamyonun içerisinde yakalanır. Onu yakalayan çocukluk arkadaşı Suzaku’dur. Bu sırada kapalı olan bölme açılır ve içinden esrarengiz bir kız çıkar. Bu sırada olay yerine gelen Britanya askerleri Lelouch ve kızı yakalar. Leouch'un vurulmasına engel olmak isteyen Suzaku, Britanya askerleri tarafından vurulur. Lelouch’un öldürülmesine engel olmak isteyen kız da vurulur, ölmeden önce Lelouch’a özel bir güç “GEASS” verir. Lelouch, bu gücü Britanya İmparatorluğunu yok etmek için kullanmaya karar verir.

Notlar:
2007 Tokyo Uluslararası Anime Fuarı kapsamında dağıtılan 6. Tokyo Anime Ödülleri'nde "En İyi TV Serisi" ödülünü kazanmıştır.

Person of Interest arkadaş önermiş ama kesinlikle izle çok sıradışı bi polisiye , Süpernatural izleyebilirsin oda çok güzel bir dizi , gençlik seversen amerikan pastası tarzı Blue Mountain State var oda çok güzel , başka bir gençlik Skins var konuları hep seks uyuşturucu öğrencilik hayatı ve aşk , Pretty Little Liars izleyebilirsin oda çok sarıyo

sen şimdiye kadar dizi izledim diyorsan yanılıyorsun spartacus izle bir dizi bukadarmı muhteşem olur anlatamam bittiği gün içime hüzün çöktü aklıma geldikçe kötü oluyorumm

sadece o kadar ilgisini çekmediğini söylemiş öneri istemiyorum dememiş yada ben görmedim kaan.

ben yinede önereyim bi anime
Code Geass
29.jpg

10 Ağustos 2010'da, Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu'nun en yeni silahı olan "Knightmare Frame"e karşı hiçbir şey yapamaz ve istila edilir. Japonya’nın adı “Alan 11” olarak değiştirilir ve vatandaşlarına da "11'ler" adı verilir. Japonya'da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya’yı yok edeceğine yemin eder.

Savaştan yedi yıl sonra; Lelouch lisede okumaktadır. İçinde askeri bir sır barındıran kamyonu çalan teröristler yoldan çıkarlar. Lelouch, kontrol etmek için kamyonun yanına gider. Duyduğu ses yüzünden içine bakmak ister ama içeride mahsur kalır. Kamyon tekrar hareketlenir, üstelik peşlerinde Britanya özel kuvvetleri vardır. Teröristlerden Karen, Nightmare olarak adlandırılan dev robot ile karşı saldırıya geçer. Kaçmayı başaramayan Lelouch kamyonun içerisinde yakalanır. Onu yakalayan çocukluk arkadaşı Suzaku’dur. Bu sırada kapalı olan bölme açılır ve içinden esrarengiz bir kız çıkar. Bu sırada olay yerine gelen Britanya askerleri Lelouch ve kızı yakalar. Leouch'un vurulmasına engel olmak isteyen Suzaku, Britanya askerleri tarafından vurulur. Lelouch’un öldürülmesine engel olmak isteyen kız da vurulur, ölmeden önce Lelouch’a özel bir güç “GEASS” verir. Lelouch, bu gücü Britanya İmparatorluğunu yok etmek için kullanmaya karar verir.

Notlar:
2007 Tokyo Uluslararası Anime Fuarı kapsamında dağıtılan 6. Tokyo Anime Ödülleri'nde "En İyi TV Serisi" ödülünü kazanmıştır.

Anime olarakta: Death Note,Bleach,Naruto,Naruto Shippuuden,Elfen lied izledim anime o kadar çok hoşuma gitmiyo diyebilirim

Bana bunlardan başka izlediğiniz , tavsiye ettiğiniz yabancı dizi lazım .Konusu fark etmez izletsin kendini yeter.
Not:Vampire Diaries , Teen wolf tarzı saçma diziler veya anime önermeyin lütfen :)
Yaa bir okuyun arkadaş ne yazmış adam, ne istiyor... Frskn report edelimmi Kaya'yı ne dersin :D

doctor who 1963te başlayan bir dizidir hatta 50 yılını kutlayan bi bölüm olucak kasımda. senin doctor who ile yazdığın cümlenden anladığım kadarıyla devam filmi gibi anlaman.ben sadece yeni seriyi izledim eski seriyi hiç izlemedim. dizi böyle ayrılıyor.eski seriyi izlemek için tek nedenin doctor who hayranlığından olur.dizi eski serinin devamı gibi başlamadığından yeni bir dizi gibi başladığından hiç absürdlük sezmezsin.İlk sezonu iteleye kakalaya izlersen 2.sezondan sonra dizinin hayranı olursun. dizi hakkında eski seriden bilmen gereken tek şey zamanda yolculuk yaptığı.hatta bu bile spoiler sayılabilir yeni seriden başlayan biri için. eğer izlersen pişman olmassın

Korranın ilk 6-7 bölümünü izledim sonra araya bişeyler girdi devam etmedim.Ama sırf normal avatarı izledim die baktım,eski tadı yok angsiz :D

Öyle ama, the last airbender ve legend of korra arasında geçen olayları anlatan çizgi romanlar var.
The Promise ve The Search, bunları okuyunca olaylar daha bi bağlanıyor.Zaten korra tek sezon bitiyo hemen :D

Anime önerisi içinde teşekkür ederim fakat dediğim gibi bi kaç anime izledim ama artık pek ilgimi çekmiyo anime o kadar diziden sonra baya övdünüz dün Prison Break başladım 3-4 bölüm izledim,izlerim bu diziyi yani :D Person of Interestede baktım şimdi onada başlayabilirim onuda yazıyorum bi kenara, 1-2 kişi Supernatural demiş onuda bitirdim güncel bölümündeyim yani Prison Break bitsin Spartacus sonra Chuck veya Person of Interest devam ederim Merlinide TVden bi kaç bölümünü izlemişliğim var ona başlarsam artık en son dizi kalmassa :D Mentalist ve Elementary'i araştırmadım bile daha ama yazıyorum onuda kenarı. :)

Son düzenleme:
it always sunny in phidalphia mı ne öyle bi dizi var :D
2 broke girls
suburgatory

lostu kesinlikle izlemelisin finali biliyorum diye kestirip atma herkes farklı yorumluyo dizinin finalini

Bende senin gibi sıkı dizi takipçisiyim 'Wenes ' sayesinde Person Of İnterest' e başladım hastalık oldu 10 numara dizidir

Geri