• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yağ Eritme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benimde aynı sorun var 78 kilodan 72 ye düştüm ama hala göbek var yaglı yaglı :D bende tempolu yürücem bundan sonra sürekli kosuyordum :D ayrıca sabahları nestle nesfit yiyorum hem lifli falan iyi oluyor ekmek yerine yiyebilirsin

Size bir fıtness hocası olarak zayıflamanın en kolay yolunu söylim

3 beyazdan uzakdurun ( tuz , seker , un ) hatta hızlı zayıflıcam dıyen varas %0 tüketmeli ekmegi bile tuzsuz olmalı

Haftada en az 3 gün fitness yapın ;)
Hocam sen kilo aldırıyomusun :D

İlk önce yağı tavaya koyuyoruz sonra ocağın altını yakıyoruz 5-10 dk bekledikten sonra yağ erir ok kib by .s

İlk önce yağı tavaya koyuyoruz sonra ocağın altını yakıyoruz 5-10 dk bekledikten sonra yağ erir ok kib by .s

hst84.gif

Geri