• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yaz İçin Hobi Önerileriniz vol.bilmemkaç

|ChivasRegaL|

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2011
Puanı
17
Varsa buyurun yazın hobileşelim beraberce. Yaklaşık 3 yıldır her yaz photoshop öğrenmeye çalışıyorum sıkılıyor ve bırakıyorum :D bu yaz şu virtual dj zamazingosuna el attım baya iyi bir şeye benziyor ama araştırdığım kadarı ile son sürümü hakkında ders veren bir site yok sanırım buda kalacak öyle :D

Arapça öğrenerek geçmişi karıştırabilirsin harika eserler var manevi konularda da harika hadiseler var.

Geçmiş diyip geçmeyin insani çok ileri götürüyor.

Ben keyif alıyorum pc de büyük hobilerim yok oyun oynarım okadar :)

PenSpinning ile uğraş baya havalı :D nerede yapsan başına insanlar toplanıyo ayrı bi tarzın oluyo :D

yada Kas çalış

Al bf3 premium edition oyundaki adamlara 2 3 söversin rahatlarsın hem vakit geçirirsin :D

yaşın genç ise spor a meraklıysan git futbol okullarında kendini geliştir hem eğlence hem spor :D bana göre

Kitap okumaktan daha iyisi yok gerçekten.İllede başka birşey istiyorsan dil öğren,müzik aleti çal

Geri