• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yaz İçin Hobi Önerileriniz vol.bilmemkaç

Maket-Lego bide ev setleri var içinde çimentosu felan var taşları koyup amelelik yapıyorsun cidden sarıyor dene derim :D

PS araç modifiyesi yap başından kalkamadığım zamanlar oluyordu.

Maket-Lego bide ev setleri var içinde çimentosu felan var taşları koyup amelelik yapıyorsun cidden sarıyor dene derim :D

Şu amelelik eşyaları şeyi ilgimi çekti :D bir link falan var mı nasıl bişey la bu görmek isterim :D

----------

2083w.gif

Gir bi işe çalış elin ekmek tutsun,alın teriylen para nasıl kazanılır öğren hayattaki en önemli şeylerden biri bu.

Yüzmeye gidebilirsin mesela ben gidiyorum çok zevkli zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum

Geri