• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazıdan ışın geçirme degişik ve güzel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan badboy119
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
payLaSım güzeL oLmus eLine SagLık Bu yaptıgım Çalısmayı nasıl MSN profil resmime koyacam aynı bu sekilde hareket etmeLi :) bunu biLiyorsan SöyLersen Sevinirim :)

msn profiline koyman için onu imegeshack gibi bir site ile dogrudan linkini alman gerekir yapamassan bana özelten mesaj atarsın:)

Merhabalar

Ben yaptım ve gayet güzelde oldu.Fakat sadece psd uzantılı çıktı resim :( Sen nasıl o resmi upload ettin?? bende upload etmek isteyip herkesle paylaşmak istiyorumdaa:roll::roll:

teşekkür ederim kardeşim ilk yaptığımda olmamışdı ikinciden dikkatlı yapınca oldu bişi merak ettiğim bir konu var bu ışının rengini değiştirebiliyomuyuz ?
- cevaplarsan çok minnet duyarım.. :-)

7 yıl sonra gelen edit: Burada ne aradığım hakkında bir fikrim yok bu üyeliğimin 7 yıl boyunca nasıl silinmemiş olduğu hakkında da hatta 7 yıl önce alanen aldığım bir üyeliğin bilgilerini birden hatırlamam hakkında da

zor zamanlar geçiriyorum anlaşılan... 7 yıl öncesinden belliymiş zaten benden adam olmayacağı şu mesajlara bak... te allaam

Geri