• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Avatar ve İmza vol2 :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gif kalitesi canlılık renkler güzel rütbeyede uymuş :D güzel hoşuma gitti yani benim. :D

Herşey çok güzel yanlız avatarında biraz yeşilimsi renk olsaydı ve rütbeye tam uysaydı daha süper olurdu :)

Ne biçim avatar lan bu kaya adam gibi avatar koysana lan :D Çabuk değiştir adam gibi bişey koy :D

sen nicki değiştir kara dışında imza avatar vs kullan bende normal şeyler kullanıcam :D
KaRa iyidir olm :D Anime nedir anime :D

Japon veya Japon animasyonlarına benzer çizgi filmlere "Anime" denir. Sailormoon, the Rose Of The Versailles,Tsubasa...gibi çizgi filmler "Anime"dir.

Çizgifilm izliyon çocukmusun la sen :D Ninni söyliyimde uyu :D

Son düzenleme:
KaRa iyidir olm :D Anime nedir anime :D

Japon veya Japon animasyonlarına benzer çizgi filmlere "Anime" denir. Sailormoon, the Rose Of The Versailles,Tsubasa...gibi çizgi filmler "Anime"dir.

Çizgifilm izliyon çocukmusun la sen :D Ninni söyliyimde uyu :D
seymen bak söverim "death note izledim onun gibi başka anime varsa söylede izleyim" "death note tekrar izliyorum şuan" dediğini gayet net hatırlıyorum tekrar ediyorum söverim sana :D

seymen bak söverim "death note izledim onun gibi başka anime varsa söylede izleyim" "death note tekrar izliyorum şuan" dediğini gayet net hatırlıyorum tekrar ediyorum söverim sana :D
Sana şakada yapılmıyor ne alıngansın :D Skypeden söv bakiyim yarışalım kim kazanacak :D

Forum içinde küfüre karşı bir insanım :) Ama skypeden fena söverim :D

ya abi tabaktaki yiyeceği artık neyse bilmiyorum :D alamıyorsun diye ne çatal bıraktın elindeki ne tabak sövmedik diyorum işte farkında bile olmuyorsun :D
Hatırladım birşeyler tıkınıyodum bişeyler oldu tabağa çanağa küfür etmiştim doğru :D

Geri