• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Görevim hayırlı olsun. :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırdır bir kaç gündür MKA her konu altına bi sataşmalar bi laf çarpmlar ?
Siz terbiyesizlik yaptığınızın farkında değilsiniz.
Farkında olmayanları uyarayım devam etmeyin .. Çok biliyorsanız siz başvurun bir görelim marifetlerinizi .
Kimin niçin ne gerekçeyle rütbe verdiğini bilmiyorum ama bu forumda biri rütbe sahibi ise ne o saygısızlık yapabilir ne de biri kalkıp ona..
Bunun sonuçları çok çirkinlerşir uyarayım.

Ben varım abi :D Ps Master veya Sbot / Silkroad - R / Donanım / PC - PS 2 - PS 3 yani oyun tanıtımları bölümünde görev alabilirim :D

Yeni gorevinizde basarilar dilerim Allah yuzunuzu kara cikartmasin hayirli olsun. :)

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni görevin hayırlı olsun.Lafı fazla uzatmanın manası yok. ^^ Demek ki üst yöneticiler, bu arkadaşta bir ışık görüp göreve almışlar.Bizlere sadece hayırlı olsun demek düşer.Gerisi yönetimin bileceği iş.

Geri