• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Legend ile Birlikte Gelecek Olan Nova İtemi Sox'a Çevirme!

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
20uakp1.jpg

Yabancı sitelerden araştırdığım , bulduğum ve hazırladığım konuyu paylaşmak istiyorum. Bütün bu yeniliklerin 12dg lerin gelmesiyle birlikte gerçekleşeceği bekleniyor.

Herşeyden önce Nova Setiniz varsa Satmanız gerekli. Çünkü yeni itemler gelecek.ama yeni itemler level yükseltmeyle birlikte gelmeyecek.(Yani Cap artmayacak). Ama tabiki Nova itemler hala değerli kalacak.

Nova itemlerinizi 12 degree Sox (Sos,Moon,Sun) itemlerine dönüştürebileceksiniz.

Bunun için gerekli Olan Bikaç Madde ;

1-) İtem en az +7 olmalı.
2-) İtem Magic Pop düşmüş olmamalı.

Yeni gelecek olan update ile birlikte nova iteminizi 3 çeşit sox iteme çevirebilirsiniz.

11 Degree Normal İtem > +712 Degree Nova İtem
Seal Of Nova+7 > 12 Degree Seal Of Moon İtem
Seal Of Nova Power +7 > 12 Degree Nova İtem
Seal Of Nova Fight+7 >12 Degree Seal Of Sun İtem

İtemlerini 12 degree Sox iteme çevirdiğinizde item tüm özelliklerini kaybedecektir.(Artısını,Bluelerini)

Yani İtemi 12 degree iteme çevirdiğinde 12 dg clean item alacaksınız.

12 Degree 3 İtemin Karşılaştırılması

24omywx.jpg

12 Degree updateyle birlikte normal elixir kullanılmayacaktır.(Advance elixirden de emin değilim).Yeni bir çeşit elixir kullanacaksın ama bu elixirlerin nerden edinileceğinden henüz emin değiliz.

Yakında Daha Fazla Bilgi Eklenecektir.

İyi Forumlar

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ondan emin değilim ama tahminime göre sayılmayacak :) Yeni Legend de adv. kalkabilir :)

nova ile som arasındaki farka bakarsak power item kırdırıp nova almak çok mantıksız düz nova kırdırıp som alıyorsun power kırdırıp nova alıcaksın fakat som novadan daha iyi atağa sahip gözüküyor. burda hatamı var acaba ?

bence burda hata var. normal nova +7 moon oluyor. power +7 novaya dönüşüyor. mantıksız. ben youtube'daki bi video.da şöyle görmüştüm:

Seal Of Nova > 12 Degree Seal Of Nova İtem
Seal Of Nova Power > 12 Degree Seal Of Moon İtem
Seal Of Nova Fight >12 Degree Seal Of Sun İtem

Herşeyden önce Nova Setiniz varsa Satmanız gerekli.
demişsin sebebi nedir. setlerimizide aynı şekilde yükseltebileceğiz.bence satın dememelisin. yanlış bilgi veriyor olabilirsin.

Burda Yanlışlık var normalden +7 nova elde ediyonda nova+7 sinden nasıl moon elde ediyon :)

Edit : Ama silahların atacklarına bakarsak moon'nun daha iyimiş

Burda Yanlışlık var normalden +7 nova elde ediyonda nova+7 sinden nasıl moon elde ediyon :)

Edit : Ama silahların atacklarına bakarsak moon'nun daha iyimiş
normal +7 itemden 12d SOS elde ediliyor. ve 12d'ler geri dönüştürülemez.

Yeni eLixirLar Pembe SiLah Mavi eLbise YesiL KaLkan Kirmizi TakiLar SiLkLe SatiLan Kirmizi YesiL MaviLerLe BirLikte KuLLaniLiyor.Diger YuvarLakLar ise SiLah Degistirmekte Icin Yanmadigi Surece SiLkLe aLinanLar Duruyormus.eLixirLar Vede Kirmak Icin GerekLi oLanLar Ayrica 12 dg stoneLer SimdiLik Yerden Dusuyor Sonrasini biLemem :) Item DegistimeLer Eventin BitmesiyLe Yerden Dusmesi Son BuLacak Gibi 45 siLk Deger var :)

oo oyun karışıyo yine tam çözücez oyunu tekrar değiştiriyolar :D

Bu bilgiler kesin mi? ben yabancı forum sitelerinde Egy(A)= sun Egy(B)=sun+3 diye biliyordum birde normal novalar = moon normal +7 itemler ise sos diye okumuştum...

Bu bilgiler kesin mi? ben yabancı forum sitelerinde Egy(A)= sun Egy(B)=sun+3 diye biliyordum birde normal novalar = moon normal +7 itemler ise sos diye okumuştum...

+3 halde item verileceğini sanmıyorum ama inşallah power silaha karşılık sun verilir. :) anında çevirmece :)

Geri