• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Legend ile Birlikte Gelecek Olan Nova İtemi Sox'a Çevirme!

Amacı ne bu joymax ın ne cins cins şeyler yapıyor batırdı güzelim oyunu!

11 dg+7 normal item --> 12 dg seal of star
11 dg+7 nova item --> 12 dg seal of nova
11 dg+7 power nova --> 12 dg seal of moon
11dg+7 fight nova --> 12dg seal of sun

Doğrusu böyle arkadaşım sanırsam böyle düzelt istersen mantıklısıda bu bence ama itemler illada dönüşecek diye bir şey yok yanıp kaybolabiliyorda.Bi konu açtım 10 dk fln önce orda videoda var adam normal +8 bowu seal of star 12 dgye dönüştürüyor eğer mod onaylarsa ordanda bakabilirsiniz.

Normal Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0
Normal Set A Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0
Normal Set B Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Seal of Nova Item D11+7 become a Seal of Moon item D12+0
Seal of Nova Set A Item D11+7 become a Seal of Sun item D12+0
Seal of Nova Set B Item D11+7 become a Seal of Sun item D12+3

A Weapon Nova A+7 become a D12 Sun weapon +0
A Weapon Nova B+7 become a D12 Sun weapon +3

A nova destruction set+7 become a D12 Sun+0
A nova immortality set+7 become a D12 Sun+3

Normal+7 become Seal of star+0
Seal of nova+7 become Seal of moon+0

HOcam bişi sormak istiyorum bende +10 weapon var ona göre değişme şansı yükselebilirmi ?

cunku +10 ı dönüştürmem gider +7 basarım :D

11 Degree Normal İtem > +712 Degree Nova İtem
Seal Of Nova+7 > 12 Degree Seal Of Moon İtem
Seal Of Nova Power +7 > 12 Degree Nova İtem
Seal Of Nova Fight+7 >12 Degree Seal Of Sun İtem

bence burda hata var. normal nova +7 moon oluyor. power +7 novaya dönüşüyor. mantıksız. ben youtube'daki bi video.da şöyle görmüştüm:

Seal Of Nova > 12 Degree Seal Of Nova İtem
Seal Of Nova Power > 12 Degree Seal Of Moon İtem
Seal Of Nova Fight >12 Degree Seal Of Sun İtem

Yanlış yazmış beyler ya konuyu düzenlerken biraz saygı 11 dg nova olmayan item hiç birşeye dönüşmüyor

Seal Of Nova +7 > 12 Dg Seal Of Nova
Seal Of Nova Power + > 12 Dg Seal Of Moon
Seal Of Nova Fight +7 > 12 Dg Seal Of Sun

Konu açarken bilgilerin doğruluğuna özen gösterin biraz

11dg normal itemi kırdırınca 12dg sos ve 11 dg seal of nova power silah kırdırınca sun veriyor diye yazıyor rev6da.
Adv sistemi kalkmaz zaten neden kaldırsınlarki memnun olmayan yok:) 12dg içinde geçerli olmak zorunda biz nova kırdırınca 12dg adv elixir veriyor.Tek korkumuz bu silahı 12dgye çevirirken kaybolma riski varmı çevirmek için kullanılan taşlar muhtemelen görevden çıkacak(tabi silk ilede alınabilecek)sonuçta sadece silkle alınan birşey yapamazlar.Oyun her ne kadar parayada dökülse adı free2play.Ve 12dg silahlara + basmak için ne kullanılacak.Eğer düz elixirle basılmıyorsa vay halimize:)

----------

11 dg+7 normal item --> 12 dg seal of star
11 dg+7 nova item --> 12 dg seal of nova
11 dg+7 power nova --> 12 dg seal of moon
11dg+7 fight nova --> 12dg seal of sun

Doğrusu böyle arkadaşım sanırsam böyle düzelt istersen mantıklısıda bu bence ama itemler illada dönüşecek diye bir şey yok yanıp kaybolabiliyorda.Bi konu açtım 10 dk fln önce orda videoda var adam normal +8 bowu seal of star 12 dgye dönüştürüyor eğer mod onaylarsa ordanda bakabilirsiniz.
nova ile sos birbirine çok yakın. sırasıyla sos-moon-sun-sun+3(+0 haldeyken +3 atağı olacak) diye yazıyor yabancı sitelerde ne kadarı doğru bilemem ama :)

adv nasıl sox itemlerde a grade de olsa veriyorsa bunda da nova çevirirken garanti vermeli bence :D düz +7 çevirirken vermesede olur :D yanlız bu sistem nova fiyatlarını baya arttırır

Bende Egy+7 Var +2ADV Basılı Onu Dönüştürdüğümde 12dg Olur Demi?? Bilginiz Varsa Yardımcı Olurmsunuz

anlamadıgım legend sun tiem nasıl yapıcaz ben update ettim rare item vardi legend nasıl elde edebiliriz?

Konuyu hortlatmış olsanda :D Legend elde etmek istiyorsan.Kolleksiyon kitabından alınan mısır silahına +7 basıl sonra yerden çıkan awaken weapon(11d itemi 12dye çeviren taş) ile dönüştürmen gerekiyor.Legend bi tek böyle elde ediliyor.Rare verdiyse Nova +7 çevirmişsindir.Saygılar

Geri