• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joymaxtaki hat çıkışı dünyanın hiç bir yerinde yok. Zaten internette en yüksek hıza sahip ülke Güney Koredir. DDostan etkilenme olayı serverdaki hat çıkışına göre etki eder. Mesela 100mbit çıkışı olan bir servera 100mbit lik saldırı yaparsanız o sunucu kitlenir açılmaz. Joymax sunucuları mbitlerle değil gbitlerle hizmet veriyor ve bu kadar büyük bir saldırıyı yapacak pek babayiğit yoktur yeryüzünde.

+ Olarak adamalr donanımsal firewallarla ddos ların etkisini büyük ölçüde azaltabiliyorlar tabi bu firewalların maliyeti bimlerce dolardan başlayıp yüzbinlerce dolara kadar çıkıyor.

Anladım,vay uyuz çekik gözlüler

Peki Ümit Abi serverin ne zaman açılacağı hakkında bir bilgi verebilir misiniz ? :) Oyunu yeni indirmiştim de ..

Joymaxtaki hat çıkışı dünyanın hiç bir yerinde yok. Zaten internette en yüksek hıza sahip ülke Güney Koredir. DDostan etkilenme olayı serverdaki hat çıkışına göre etki eder. Mesela 100mbit çıkışı olan bir servera 100mbit lik saldırı yaparsanız o sunucu kitlenir açılmaz. Joymax sunucuları mbitlerle değil gbitlerle hizmet veriyor ve bu kadar büyük bir saldırıyı yapacak pek babayiğit yoktur yeryüzünde.

+ Olarak adamalar donanımsal firewallarla ddos ların etkisini büyük ölçüde azaltabiliyorlar tabi bu firewalların maliyeti binlerce dolardan başlayıp yüzbinlerce dolara kadar çıkıyor.

Adamlar boşuna silk çekmiyormuş :)

Dos hack değilki hiç birşey bilmeyen biri bile bot-net kiralıyor kendini hacker sanıyor artık ortalık lamer dolu :(

boş cocuk olsa böle bi foruma yazabilirmiym onu adam dese tanıstır die tanıstırcma bakcak adam boş biri snc aynı bu kdr basit
he ayrıca ylnda deyil ananyomus+türk telekomda clıastı

AHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAA .

1saatir oyun kapalı ben nasıl oyundayım haylen diye kendi kendime sorup duruyorum kafayı yicektim. en sonunda fark etim

trininty deymişim :D :D:D:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri