• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
parlamalar göze batıyor sanki biraz daha estetik olsaymış güzel olurmuş ama hayırlı olsun diyelim.

Admin PT No isimlerine Bak bi Baxtırım olayım diyorlar tamam ol diyorum adres weriyorum küfür ediyorlar ? :D

Süper, hemen indiriyorum. Yeni başlayacaktım bu serverde başlayım madem..

sanıyede 520kb ile indiriyor muhteşem. indi bile :)

Üyelik alımı aynı yerden mı?

yardımcı olurmusun benim pc win 7 64 bit mbot deniyorum olmuyo hymare silkroad dosyalarını okumuyor neden ?

Hymerada sro clientin bulunduğu dosyayı göstericeksin , içine girmeyeceksin sadece bulunduğu dosya örneğin D:/User/Oyunlar/BlackPearl Hymera/sro_client.exe

diyelim sen D:/User/Oyunlar/BlackPearl Hymera/ buraya kadar alıcaksın bunu göstericeksin

Saat 11:36
Durum: 321/1500

Hafta sonu 500ü görecek heralde:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri