• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Silkroad Server Helper Programı

Mod'lardan ricam eger elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim teşekürler

linkler ölmüş yenilermisiniz :)

Konuyu Açan arkadaş 2013 de açmış ve Artık foruma girdiğini sanmıyorum Şifresini veya kullanıcı adını unutmuş olabilir.
Konuya atılan en son mesaj 1 yıl önce linklerin yenilenmesi istenmiş fakat elinde olan biri olmadığı için yenileme işlemi yapılmamış
Lütfen konulara mesaj yazarken dikkat edin boşuna vakit kaybı yaşamayın.

Konuyu Açan arkadaş 2013 de açmış ve Artık foruma girdiğini sanmıyorum Şifresini veya kullanıcı adını unutmuş olabilir.
Konuya atılan en son mesaj 1 yıl önce linklerin yenilenmesi istenmiş fakat elinde olan biri olmadığı için yenileme işlemi yapılmamış
Lütfen konulara mesaj yazarken dikkat edin boşuna vakit kaybı yaşamayın.
2013 de konu açmış olabilir bu girmediği anlamına gelmezki bende 2010 dan beri forumdayım 2010 bi konu açsam ve ona şimdi yorum gelse yine ilgilenirim ben adamın detaylı profiline bakmadın ne zaman girmiş ne yapmış en son paylamış bakmadım sadece konuyu gördüm ve link istedim en kötü ihtimal o görmez başkasında vardır o verir diye düşündüm bunda beni uyarırcasına yorum yapmanızı gerektircek bi durum yok iyi forumlar ...

Geri