• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Silkroad Server

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Birkaç fikrim var oyunun sürekliliği ve can sıkılmaması ıcın bence guzel fıkırler.

1)Global Görev:Kendi hazırladığın bir görev sistemi olacak,ilki herkes tarafından sürekli yapılabilen ve ödülleri ufak olan görevler olacak.Diğeride 1 hafta süresi olan zorlu bir görev olacak ve atıyorum sadece 5 kişi yapabilecek(oyunun yogunluguna gore ayarlanır) ve bır kısı yaptıgında notıce gecıcek örn:NR1 .... görevini başarıyla tamamladı,5/1.Ödülde bu zorluğa göre olacak mesela oyunda normal devıl olur o ödül s grade verir gibi.Ama oradakı ödüller sadece öyle elde edilebilmeli.

Gerisini eve geçince tamamlıyayım :D Bana müsade

Birkaç fikrim var oyunun sürekliliği ve can sıkılmaması ıcın bence guzel fıkırler.

1)Global Görev:Kendi hazırladığın bir görev sistemi olacak,ilki herkes tarafından sürekli yapılabilen ve ödülleri ufak olan görevler olacak.Diğeride 1 hafta süresi olan zorlu bir görev olacak ve atıyorum sadece 5 kişi yapabilecek(oyunun yogunluguna gore ayarlanır) ve bır kısı yaptıgında notıce gecıcek örn:NR1 .... görevini başarıyla tamamladı,5/1.Ödülde bu zorluğa göre olacak mesela oyunda normal devıl olur o ödül s grade verir gibi.Ama oradakı ödüller sadece öyle elde edilebilmeli.

Gerisini eve geçince tamamlıyayım :D Bana müsade

Konudaki sayfalara baktıysanız ecsro files stabil hale getirmek için çalışmaktayım.Bunun için ek olarak görev felan düşünmüyorum.

Edit : Konuda yazdığım beta test üyeliklerine silk aktarılmış olup rate arttırılarak swye res atıldı.Artık girip zevkli bir şekilde test edip seri şekilde level alabilirsiniz.

***Bilgilendirme***

Ecsro files'taki sorunlar nedeniyle üzülerek belirtmek isterim ki bazı buglar fixlense de öbürlerini yapamadım.Maalesef bir yapınca 10 bug çıkıyor.ECsro files bu şekilde yalan oldu :/

Şimdi vsro files ile stabil bir oyun açacağım son karar olarak.Bu konu hakkında düşüncem 100 cap server.Ama sizin önerilerinizi de bekliyorum.

Edit....

----------

beyler adam çok iyi yapıyor dosyalar felan çok bozuk. ama r yaptı korktu dosyalarla uğraşmıyor. 5 kişi bu postu beğenirse bu lavuğu döverim :D

Edit....

Son düzenleme:
***Bilgilendirme***

Ecsro files'taki sorunlar nedeniyle üzülerek belirtmek isterim ki bazı buglar fixlense de öbürlerini yapamadım.Maalesef bir yapınca 10 bug çıkıyor.ECsro files bu şekilde yalan oldu :/

Şimdi vsro files ile stabil bir oyun açacağım son karar olarak.Bu konu hakkında düşüncem 100 cap server.Ama sizin önerilerinizi de bekliyorum.

100 cap eu&ch güzel ve özel görevlerin olduğu şu okul zamanlarımızda sıkmadan günde 2-3 saat geçirebilceğimiz bir server. Unique sistemi falan olmalı bence :)

Arkadaşlar old files için birkaç test lazım bu teste katılabilecek var mı aranıza?Çok önemli son testtir.Sonlara yaklaştık gibi...

***BİLGİLENDİRME***

- Stall fixed.
- Dupe fixed.
- Pet bug cave fixed.
- Speed bug fixed.
- Exchange bug fixed.

ECSRO Files hakkında büyük gelişmeler var.Yakında 90 Cap Full fixed ecsro keyfini yaşayacağız gibi :) Şuan fixlenecek çok az bug kaldı.İlk full fixli ecsro swsine hazır olun :)

İlk Üyen ben olacağım senın serverini beklliyorum :) bayadır forma ve sroya ara vermiştim tekrar senın swde başlayacagım inş. :)

Geri