• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni sistemim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vladicius
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ekran kartını 7870XT alsaydınız biraz gıdıklamayla GTX670/7950 performansı alınabilirdi.(7870TX HD7950 GPU kullanıyor.)
Anakartıda ASUS m5a97 R2.0 alınabilirdi 970A UD3 göre faz sayısı daha fazla o.c daha iyi yapılırdı ayrıca ülkemizde 3 yıl garantili.
Kasayıda CoolerMaster Haf912 Plus 750W+80 kasasına bakabilirsin.Oldukça sağlam ve performanslı kasadır.

Sipariş ettiğiniz kasada ki power 80Plus değil bilginize.12V kanalındaki gücü tam anlamıyla sağlayamazsa sürekli mavi ekrana düşersin , ayrıca güç tüketim değerleri 80Plus psu lara göre yüksektir.

Herneyse hayırlı olsun. :haha

Son düzenleme:
Ekran kartını 7870XT alsaydınız biraz gıdıklamayla GTX670/7950 performansı alınabilirdi.(7870TX HD7950 GPU kullanıyor.)
Anakartıda ASUS m5a97 R2.0 alınabilirdi 970A UD3 göre faz sayısı daha fazla o.c daha iyi yapılırdı ayrıca ülkemizde 3 yıl garantili.
Kasayıda CoolerMaster Haf912 Plus 750W+80 kasasına bakabilirsin.Oldukça sağlam ve performanslı kasadır.

Sipariş ettiğiniz kasada ki power 80Plus değil bilginize.12V kanalındaki gücü tam anlamıyla sağlayamazsa sürekli mavi ekrana düşersin , ayrıca güç tüketim değerleri 80Plus psu lara göre yüksektir.

Herneyse hayırlı olsun. :haha

Gıdıklamaya gerek kardeşim sağolasın :D

Kasayı ne aldınız , kabloları güzel topla yoksa kapak kapanmaz :D Fazladan kablo bağı al.Kasanın yanında verilenler yetmiyor.

Geri