• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Şampiyonu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Baha denilen çocugun 2.olması demek gösteriyor halleri :) bateri çalmaktan başka birşey yapmadı şahsen...

Son düzenleme:
Beyler 5 yaşındaki bir çocuğun öyle bateri çalması yetenek değil mi ? Bir çok baterist bile basit hatalar yaparken çocuk gayet iyi çaldı. Ayrıca Yetenek denen şeyi arıyorsak, sonradan kazanılan bir şey olmamalı. Tamam komiklik, güldürü bir yetenektir. Ama Burak ile Kıvanç belli ki uzun süre düşünerek İlizyona karar vermişler. Yarışmanın hakkı BANA GÖRE Bahaydı. Saygılar :)

Atalay bence tamamen cem yılmaz özentisi hareketleri tavırlar ve hiçte komik değil :)

Cem Yılmaz Stand Up Yapıyor

Atalay Stand Up Yapıyor

özentiligi stand up yapmakmı yani adam napsın sırf cem yılmaza benzememek için amuda kalkıpmı espiri yapsın :S

Ayrıca sen ona cem yılmaz özentisi gözüyle bakarsan ztn komik olmaz önyargısız davranırsan belki değişir düşüncelerin.

---------------------------------------

Son düzenleme:

Küçük cocuk olmasın tabikide yetenek değil yetenek aranıyorsa birçoğunun hakkı yendi Burak ve kıvanç tartışmasız yendi ha bu arada türkiyenin yeteneği köpekmi köpekmi diye yırtınanlar orda yetenek köpek değil onları köpeğe öğretende e nabarsın bazı kıt kafalılar bunu anlayamaz .
tartışma çıkarma insan gibi yorum at

Anlamıyorum hiç o kadar yetenek varken bunların seçilmesi saçma geliyor. Burak ve Kıvanç favorimdi.

Cem Yılmaz Stand Up Yapıyor

Atalay Stand Up Yapıyor

özentiligi stand up yapmakmı yani adam napsın sırf cem yılmaza benzememek için amuda kalkıpmı espiri yapsın :S

Ayrıca sen ona cem yılmaz özentisi gözüyle bakarsan ztn komik olmaz önyargısız davranırsan belki değişir düşüncelerin.

Dediklerimi nereden anladın merak ettim benim kastım özgün olsun biraz önce cmylmz izle ondan sonra birde ona bak aradaki adamın tavırları görürsün sanki izlemiş bir iki numara kapmışta çıkmış ve atalay bence komik değil kişisel görüşüm.

Size göre oda iyi stand up yapıyor fakat diğeri efsane.
150690_545240752162030_1686151708_n.jpg

Son düzenleme:
Cem Yılmazı iyi takip eden biri atalayın cem yılmaz çakması olduğunu hemen 2 dakikada görür hal ve hareketleri tamamen aynı böyle oluncada iyice itici geliyor inanın gülmeye zorlasamda gülemem hiç o havayı vermiyor insana ha bu arada ben insan gibi yorum attım gene yazıyorum kıt kafalılar evet ben pet shop da çalıştım 2 sene oradan biliyorum köpeklere o tür hareketleri her insan yaptıramaz her eğitici yaptıramaz daha doğrusu orda yetenek köpek değil onu yetiştiren adamdı ama işte bizim millet tutturmuş türkiyenin yeteneği köpekmi diye yok masonmuşta mesaj veriyorlarmışda boş boş uğraşlar.

Herkes Atalay'dan bahsediyordu bende merak edip izledim gerçekten alanında başarılı biri hakediyordu...

Cem Yılmazı iyi takip eden biri atalayın cem yılmaz çakması olduğunu hemen 2 dakikada görür hal ve hareketleri tamamen aynı böyle oluncada iyice itici geliyor inanın gülmeye zorlasamda gülemem hiç o havayı vermiyor insana ha bu arada ben insan gibi yorum attım gene yazıyorum kıt kafalılar evet ben pet shop da çalıştım 2 sene oradan biliyorum köpeklere o tür hareketleri her insan yaptıramaz her eğitici yaptıramaz daha doğrusu orda yetenek köpek değil onu yetiştiren adamdı ama işte bizim millet tutturmuş türkiyenin yeteneği köpekmi diye yok masonmuşta mesaj veriyorlarmışda boş boş uğraşlar.
Abi sorun sizde Cem Yılmaz yılların tecrübesi müthiş bir zeka gidip adamı onla kıyaslıyorsunuz.Ama Atalayada direk Cem Yılmaz taklidi derseniz adamın hakkını yersiniz.Bende Cem Yılmazın bütün standuplarını izledim.Ama sen galiba bu stand-up işinde sadece cem yılmaz var sanıosun? Bu ses değiştirerek olay anlatma felan Cem Yılmaz taklidi değil ki bütün stand-up çılar öyle yapıyor.Bir ara kanal1 de stand-up show vardı ozaman ordakilerin hepsi Cem Yılmaz taklitçisi? Bu olaya öyle bakmamak lazım,adam fena değildi sahneyi ve seyircileride iyi kontrol ediyordu sohbetlerde verdiği cevaplarda iyiydi,üstelik 20 günde bi sahneye çıkıyor apayrı textler hazırlıyor bunlar kolay işler değil.Birde Cem yılmaz stand-uplarında daha entellektüel bir dil kullanıyor bazı şeyleri herkes anlayamaz yani evde oturan babaannen mesela,ama Atalay yarışmayı tüm halk izlediği için konular daha spesifik basite indirgenmiş.Kısacası bence hakketi ama bi Cem Yılmaz tabiki değil :)

Atalay oldukça başarılıki stand up gibi bir dalda kendini göstermeyi başardı.Bu iş birini taklit etmeyle olsaydı şimdiye 100.000 tane Cem Yılmaz çıkardı ortaya hani hiç birisini göremiyoruz? demekki yetenekte isteyen bir iş,bunda ne kadar başarı ve ilerleme gösterecek izleyip göreceğiz eğer işi tamamen bir taklit olma yolunda götürürse zaten pek ilerleyemez ama kabiliyeti var gibi duruyor.

Atalaya, Cem Yılmaz özentisi denmesini anlamıyorum. Çoğu dalda başlarda birine özenmen gerekirki yükselesin örnek veriyim Burak Yılmaz daha kariyerinin başlarında topa vuruş olsun hal ve hareketleri olsun C.Ronaldo'ya özeniyordu ama bugün bakın Şampiyonlar Ligi gol krallığında başa baş gidiyor bu olaya birde böyle bakmak lazım diye düşünüyorum. Oraya kimseye özenmeden çıkanları da gördük çoğu ilk turdan elendiler. Bence başarı istiyorsanız başlarda sizden iyi birilerine özenmeniz lazımki başarılı olasınız.

----------

PS: Cem Yılmazı taklit etmek çok kolaysa gidin sizde yapın belki birinci olursunuz. :pff:

Geri