• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeter artık (Adam gibi bir oyun!)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AON
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AON

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2013
Puanı
1
Arkadaşlar gerçekten sıkıntıdan patlamak üzereyim. Botsuz, hilesiz, programsız herhangi bir online oyun yokmu? Konusu hiç farketmez hilesiz oyun olsun yeter ^^

S4 League
Renaissance Heroes Türkiye
Need For Speed World
Mstar ( kız yaparsın kendine dene bence :D )
Air Rivals
Steam oyunlarıda olabilir.

Para vererek aldığın tüm online oyunlar hilesizdir. Pek coluk cocukta gezmez bu tarz oyunlarda .
Bknz : BF3

İyide S4'te hack dolu? :D
son güncellemeden sonra hackler iptal oldu bende hack arıyorumda hiç bir yerde yok kafan rahat olsun hem olsada chasere girerler ordada zaten pek eğlenceli değil Dm ve TD ye girdiklri an kick yiyorlar ondan bi proglem yok.

Botsuz hilesiz dedi yaklaşık olarak hepsinde var :D

Emin misin hepsinde olduğundan
1.Renaissance Heroes Türkiye yeni çıktı daha kapalı betada
2.S4 League yukarda açıklamasını yaptım.
3.Need For Speed World çalışan hile varsa buyur kanıtla şahsen ben oynuyorum ve hiç görmedim.
4.Mstar 5 senedir sınıf arkadaşım oynuyomuş ve oyunun profesyonelerinden ve hiçhack görmemiş.
5.Air Rivals belki olablir tam bir şey diyemem ama alt yapısı sağlam olmaz diye biliyorum.
6.Steam oyunlarıda olabilir. steam oyunlarında zaten hack yok olsa bie anıda ban yiyor merak etme :)

Emin misin hepsinde olduğundan
1.Renaissance Heroes Türkiye yeni çıktı daha kapalı betada
2.S4 League yukarda açıklamasını yaptım.
3.Need For Speed World çalışan hile varsa buyur kanıtla şahsen ben oynuyorum ve hiç görmedim.
4.Mstar 5 senedir sınıf arkadaşım oynuyomuş ve oyunun profesyonelerinden ve hiçhack görmemiş.
5.Air Rivals belki olablir tam bir şey diyemem ama alt yapısı sağlam olmaz diye biliyorum.
6.Steam oyunlarıda olabilir. steam oyunlarında zaten hack yok olsa bie anıda ban yiyor merak etme :)

Need For Speed Worldde oynarken gözlerimle gördüm adam hackti havada arabayla gidiyodu ss almadım ne yazık ki.
MStar hack çıkar demedi deme kanki :D
Steam oyunlarında cs var csde hack dolu ?
S4 League de ben oynadığımdada hackler bi ara kapatılmıştı bir kaç ay geçti tekrar hackler çıktı.

Hepsini not ettim tek tek bakıcağım ama Darkorbit oynayan varmı? ondada program varmış diye duydum?

S4 League de ben oynadığımdada hackler bi ara kapatılmıştı bir kaç ay geçti tekrar hackler çıktı.

ya hack önemli değil hile tarzı şeyleri istemiyorum mesela sro'da 8'li parti gibi... ne var hack açsa ne olur dahada zevkli oluyo :D

Need For Speed Worldde oynarken gözlerimle gördüm adam hackti havada arabayla gidiyodu ss almadım ne yazık ki.
MStar hack çıkar demedi deme kanki :D
Steam oyunlarında cs var csde hack dolu ?

Tamam nfsyi geç steamde oyunmu tükendi tek csmi var hem s4 dediğim gibi güncellemeden sonra hackleri xtrap yakalıyor 3. olarakda Mstarda hack olmaz kafanı yorma. :D

----------

Hepsini not ettim tek tek bakıcağım ama Darkorbit oynayan varmı? ondada program varmış diye duydum?

Darkorbit 2 Sene oynadım oyuna para yatırmassan gemini adam edemessin. Hiç başlama 2 Senede 14 level oldun sen düşün ha bot var bedava ama 1 ay eğer uzatmak istersen paralı.

COD MW3 MP oynuyorum ama onda da gördüğüm kadarıyla pek fazla hile yok.

Birde darkorbiti oynuyordum bir ara çok güzel oyun ama program varmış galiba :S her oyunu böyle sebeplerden bırakmaktan bıktım. Tamamdır ben bir oyunları araştırayım daha paylaşmak isteyen olursa buyursun :)

Son düzenleme:
İstanbul Kıyamet Vakti , grafiklerini daha önceden oynamadıgın için beğenmeye bilirsin. Fakat oynadıkça güzüne hoş ve zevkli gelecektir. Kesinlikle hile,bug,açık,bot yoktur . Üstelik oyun türk yapımı ve olay İstanbulda geçiyor .

En kralı ne biliyormusun? FİFA 13 MP hem zevkli sarıyor hemde süper vakit geçiyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri